‘YA İLK YA DA EN İYİ OLANI YAPACAKSIN´
BUİKAD, ‘Zirveden Gelen Topuk Sesleri´ paylaşım toplantılarının 35.sinde, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı, Sema Güral Sürmeli´yi ağırladı.
Tarih: 4.12.2018 12:18:58

BUİKAD üyelerinin ve konukların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda, Sürmeli Kütahya Porselen ve bağlı şiketlerin yapılarını, yönetim anlayışlarını ve sürdürülebilirlik konusundaki yaklaşımlarına dair bilgiler paylaştı. Sosyal yaşamda kadının konumunu güçlendirmek için bir rol model teşkil etmeye gösterdiği özveriyi de vurgulayan Sürmeli; salondan büyük alkış topladı.

İş kadınlarının sorularını da cevaplayan Sürmeli, zor zamanlarda ayakta kalmanın formülü üzerine  gelen bir soruya, ‘Olumsuzlukların olduğu zeminlerden uzak durarak, gözünüzü yeni fırsatlara çevirin. İşinizi yapmaya devam ederek çok çalışın, öngörülü davranın ve kalitenizden asla ödün vermeyin´ şeklinde cevapladı. Her zaman ‘en iyi olanı ya da ilkleri gerçekleştirmeyi´ kurum felsefesi haline getirdiklerini belirten Sürmeli´ye teşekkür plaketini BUİKAD Başkanı İpek Yalçın takdim etti.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: OLANI YAPACAKSIN
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 42

/resimler/2019-1/8/1618389474504.jpg