SEYAHAT

MAVİ BAYRAKTA DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TÜRKİYE’NİN ÖDÜLLÜ PLAJ SAYISI 486 OLDU

Toplumu Değiştirmeyi Hedefleyen Adam: Aamir Khan

MAGAZİN

Sibel Bilgiç ‘den muhteşem dönüş!

Hat Sanatı Dünyaya Tanıtılacak

Yüksek Mahkeme'ye "Müdahale merkezde seçimlere yol açacak

Yüksek Mahkeme'ye verdiği bir mesajdaki bir Likud kıdemli: "Müdahale en üst güçlere odaklanan seçimlere yol açacak"

 Hükümetin suçlularla suçlanan Netanyahu'nun dayatılmasına karşı dilekçe duruşmaları önümüzdeki Pazar günü canlı olarak yayınlanacak. Likud'un üst düzey açıklamasında meşale: "Daha önce hiç görülmeyen daha güçlü ve yanıltıcı tehdit." Gantz: Kreşten vazgeçme

Bir Likud yetkilisi Perşembe günü yaptığı açıklamada, "Yüksek Mahkemenin müdahalesinin kaçınılmaz olarak merkezde Yüksek Mahkemenin yetkileri ve ateşkesin olacağı seçimlerle sonuçlanacağını" söyledi. Başkan Yair Lapid tweet attı: "Bugün Yüksek Mahkemeye gönderilen iktidar partisinden daha güçlü, suçlu ve karanlık bir tehdit burada hiç görmedi. Her gün selefinden daha kötü başka bir sınır geçiyor. "


Bu arada Mavi ve Beyaz Başkan Benny Gantz, hizip üyelerine bugün koalisyon anlaşmasında yer alan konut şartını kullanmaya niyet olmadığını ve evinde kalacağını ve mümkün olduğunca çok sayıda devlet bakanının azaltılabileceğini açıkça belirtti. Maaşının% 20'sinden itibaren.

Yargı sözcülerinin bu akşam yayınladığı Yüksek Mahkeme kararına göre, hükümetin Knesset'e daimi ve askıya alınan bir iddianamenin yayınlanacağı dilekçeler hakkındaki duruşmalar Pazar ve Pazartesi günleri canlı yayınlanacak. Yargıtay'da seçilen duruşmalardan.