Zehir tacirleri kıskıvrak yakalandı
Bursa Emniyet müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce düzenlenen operasyonlarda, 14 kişi yakalandı
Tarih: 11.1.2019 17:12:58

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik  il genelinde farklı adreslerde yapılan eş zamanlı operasyonlarda; “Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak ve Bulundurmak” suçundan 10 kişi yakalandı. Yakalanan şüphelilerin üzerlerinde ve araçlarında yapılan aramalarda bir miktar esrar ile bir miktar metamfetamin maddeleri ele geçirildi. Konuyla ilgili yapılan fiziki takipler sonucunda  Bursa genelinde Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti yaptıkları tespit edilen T.E., K.B., M.C.K. ve E.E. isimli şahıslar da gözaltına alındı. Şahısların üzerlerinde, araçlarında ve ikametlerinde yapılan aramalarda; 110 gram metamfetamin, bir miktar esrar, bir adet anahtar görünümünde hassas terazi ele geçirildi.

Düzenlenen operasyonlarda yakalanan 14 şahıstan10´ u hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak Bulundurmak”  suçundan adli işlem yapıldı. T.E. ve K.B. isimli şahıslar “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak” suçundan çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandılar. M.C.K ve E.E. isimli şahıslar ise haklarında hazırlanan  tahkikat evrakları ile birlikte adliyeye sevk edildi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Zehir tacirleri kıskıvrak yakalandı
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg

-Global ısınma yükselen deniz seviyesi 2050 yılında shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan ka

İlginç Bilgiler 3