ZEYTİN HASATI YAPAN BAHÇELERE ZİYARET
ZEYTİN HASATI YAPAN BAHÇELERE ZİYARET
Tarih: 2.11.2018 17:05:29

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ve Meclis üyeleri ile birlikte Sölöz Mahallesini ziyaret etti. Başkan Çağlayan ve Milletvekili Işık daha sonra bir zeytin bahçesini ziyaret ederek burada bahçe sahibi ve zeytin toplayan vatandaşlarla bir araya geldiler. Başkan Çağlayan zeytin merdivenine çıkıp zeytin topladı, tüm müstahsillere de bereketli sezon temennisinde bulundu.

Çiftçinin sorunlarını yakından takip ediyoruz

Zeytin bahçesinde hasat yapan vatandaşlarla sohbet eden Zafer Işık, meclis tarım komisyonunda zeytin üreticisinin sorunlarını gündeme getirdiklerini belirterek, üretim maliyetleri ve diğer sorunlarla ilgili sürekli görüş alışverişlerimiz sürüyor dedi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, belediye olarak çiftçilik yapan vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak için özellikle arazi yolları, sulama konularında sürekli bir çalışma içinde olduklarını belirterek, bununla birlikte zeytin üreticilerimiz başta olmak üzere tüm üreticilerimizin kullanımı için tanker dolum istasyonları oluşturduk. Üretim ülkemiz için en önemli unsurlardan birisi. Üretime katkıyı bizler de üst seviyede sürdürmeye çalışıyoruz dedi.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ZEYTİN HASATI YAPAN BAHÇELERE ZİYARET
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
KEŞFET / EXPLORE
E Dergi Yıl 4 Sayı 43

/resimler/2019-2/21/1604285033937.jpg

-Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar. -Kadınlar erkeklere oranla 2 kat fazla göz kırpar.(Çok yalan söyledikleri için olmasın) -İnsan vücudundaki en güçlü kas dildir. -Gözleri açık tutarak hapşırmak imkansızdır. (Bir rivayete görede gözleri açık hapşırı

İlginç Bilgiler 2