SİNEMA

Mahallede yazlık sinema keyfi

MAGAZİN

Berkay'dan, özel sahnede özel şarkılar...

SEYAHAT

BODRUM KALESİ'NİN İKİNCİ ETABI DA ZİYARETİ AÇILDI

Türkiye'deki Güncel Durum

Bursa İtfaiyesi 7/24 Hazır

Bursa'da trafiği denetleyen Soylu, çocuklara polis düdüğü dağıttı

'BAYRAM SÜRESİNCE 290 TON KURBAN ATIĞI TOPLANDI

'İZMİR MENDERES ORMAN YANGINI 22 SAAT SONRA KONTROL ALTINDA

'TSE BURSA BAŞ ARAŞTIRMACISI MEHMET UĞUR ÖZDENİZ’E VEFA YEMEĞİ

'Hijyenik Tesis Ekonomiye Can KattıYAZARLAR


Ayşenur Gül (Astrolog)


03-09 Agustos  Kova Burcu Dolunaylı bir haftadan merhaba

.


3 Agustosta Kova dolunayı deneyimleyeceğiz.Dolunaylar Ay ve Güneşin karşı karşıya geldiği durumlarda oluşur.Ay 11 derece Kova-Güneş 11 derece Aslanda.Bu dolunayın yükseleni Oğlak burcu.Finansal durumların gündemde olacağı bir dolunay.Ay Kovada zincirlerimizi kırmak isteyeceğimiz,özgürlük için kendimizi ortaya koyacağımız bırdönem.Yine anilikler gezegeni olan Uranüsün zorlayıcı açısıyla kontrolümüz dışında ani durumları yaşayacağımız dolunay diyebiliriz.Anilikler dolunayı olduğundan  ben ve sen aksında gerçekleşen dolunayda; ani ayrılıklar,ani ilişki başlangıçları da gündemimizde olacak.Kova burcu teknoloji olduğundan teknolojiyle ilgili ani gelişmelerde duyabilir,dijital bir çok yeniliğe açılma enerjisi verebilir.Bu dolunaydan en çok etkilenecek burçlar ;Kova,Aslan,Akrep ve Boğa burçları.

4 Ağustosta Merkür Satürn karşı karşıya gelecek ve depresif bir halde olabiliriz.Düşüncede,iletişimde kısıtlanma enerjisi çalıştıracak.

5 Ağustosta ise iletişim gezegenimiz Merkür Aslan burcuna geçiyor.İletişimde daha özgüvende olacağımız,dışadönük,yeteneklerimiz,hobilerimiz daha göz önüne çıkacak.

6 Ağustosta Venüs ve Kuzeyaydüğümükavuşuyor.Sevgi bazında özellikle ilişkilerde kadersel ilerlemeler mümkün olabilir.

8 Ağustosta ise Venüs Yengeç burcuna geçiyor.Evimizi güzelleştirmek isteyeceğimiz,duygusal güvenceye daha önem vereceğimiz bir zamana geçiş yapacağız.

Yükselen Burçlara Göre;

Koç : Arkadaşlık,sosyal çevrede gerilimler ve anlaşmazlıklar mümkün agresif bitişler yaşabilir.Hayallerinizle ilgili yaratım sürecini destekleyecek dolunay yaşayacaksınız

Boğa: Kariyerde sert tutumlara yer vermemelisiniz.Aile ve kariyer arasında kalabileceğiniz bir dolunay gerçekleşti.İş ve kariyer ortamında sistem oturtmada problemler yaşanabilir.

İkizler :Uzunyolculuğa,tatile gidecekseniz bu hafta aksilikler yaşanabilir.Yükseköğretim konularında tamamlanmaya gidip kararlar alabilirsiniz.

Yengeç: Ökült konulara ilgi duyabileceğiz bir hafta.Dolunay size para konusunda tamamlanma getirecek.

Aslan : Ani bir ilişki sürecine girebilirsiniz.Mevcut ilişki sonlanmaya gidebilir.Ekip çalışmalarına açık bir hafta.

Başak: Çalışma ortamı ve günlük rutininizde birtakım kararlar alabilirsiniz.Stres ve baskı oluşabilir daha çok mücadele edeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor.

Terazi : Bu dolunayla ani şekilde ilişkilere çekilebilir,sosyal ortamlarda boy gösterebilirsiniz.Masrafların artacağı bir hafta olabilir dikkat.

Akrep : Ev ve aile konularında dolunay nedeniyle gergınlıkyaşanabilir.Gayrimenkul konularınız var ise ani gelişmeler kapıda olabilir.

Yay: Dolunay etkisiyle,kardeşler,akrabalar ve iletişimde sert olabilirsiniz,agresyonunuzu kontrol etmeniz gereken bir hafta.Trafikte daha dikkatli olmalısınız.

Oğlak : Dolunayın yükselen burcu sizde.Köklü değişime zorlanıyorsunuz.Maddi açıdan sürpriz gelişmelerin olacağı bir hafta

Kova : Burcunuzda olan Dolunayda sağlığa dikkat etmeniz gerektiren cinsten.Ayrıca ani kararlar gündeminize düşecektir bu hafta

Balık :Gizlenen,arkanızdan çevrilen bir şey varsa şayet bu dolunay günyüzüneçıkaracaktır.Ani gelişecek durumlarda bu hafta herseyi akışta bırakmanız gerekiyor.

Bu haftaya damga vuracak Kova Dolunayının hayatımıza en güzel şekilde yansıması dileğiyle.

İnstagram : Aystromic

Gökyüzüyle ilgili tüm sorularınız ve görüşlerinizi aystromic@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz.