Antik Roma mitolojisi hakkında merak edilenler

Romanların etimolojisi, yaşam tarzları ve tarihçesi

Antik Mısır Mitolojileri

Yunan Mitolojisi hakkında merak edilenler

Mitoloji efsanelerinden Orfeus

Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Harika Arkeolojik Eser

Pusula hakkında merak edilenler

Mitoloji, tarih ve dinsel konulardan esinlenen William-Adolphe Bouguereau’nun tüm eserleri

William-Adolphe Bouguereau’nun tüm eserleri tabloları

Dünyanın en önemli 10 sanat eseri

Dünyanın en önemli 10 sanat eseri

Vincent Van Gogh Hakkında Bilinmeyen 17 Gerçek

Vincent Van Gogh Hakkında Bilinmeyen 17 Gerçek

Haziran Alevi Tablosu

Haziran Alevi Tablosu

Anne Hathaway’ın En İyi 15 Filmi

Korku dolu sahneleriyle birbirinden korkunç 10 korku filmi

Pandemi nedeniyle hafta sonu kısıtlamasını evde geçirenlere özel 10 film önerisi

Netflix’te Yer Alan En İyi 10 İspanyol Dizisi

Oscar ödüllü oyuncuların arasında yer alan Kate Winslent’in birbirinden harika 10 Filmi

En iyi 5 Disney animasyon filmi

Son Zamanların Parlayan Yıldızı Başarılı Oyuncu Margot Robbie’nin Rolden Role Girdiği Filmler

Uyku Sorunu yaşayanlar için öneriler

Evde nasıl yüz temizleme toniğini yapabilirim

Cilt Tipine Göre Tonik Seçimi Nasıl Yapılır

Elma sirkesi Cilde Faydalı mı ?

Kafein'in yan etkileri nelerdir

Hasar Görmüş Saçlar Nasıl Onarılır

Hamileyken Tüketmeniz Gereken 8 Yiyecek
Adnan Yücesoy


AK PARTİ VE DİLİPAK

.


Abdurrahman Dilipak Ak partinin papatyaları diye bir yazı yazması bu partide büyük bir öfkeye sebebiyet verdiği gibi bir yaraya da parmak bastığı için ses çıkarmasalar bile destekleyenlerde vardır.

          Milli görüşten gelen Ak partililer Dilipak’ı iyi tanır sever ve sayarlar. Sonradan olma Ak partililer ile Akp liler Dilipak’ı bilmezler ve anlamazlar. Dilpak ın merhum Erbakan la beraber başlayıp halen süren mücadelesi vardır. 28 şubatta bile o mağdur kızların önünde yanında mahkeme sıralarında Dilipak vardır. Bu yüzden milli görüşten gelen Ak partililer Dilipak ın bu konudaki çabalarını fedakarlığını ve azmini taktir ederler.

Ak partinin papatyaları yazısıyla Ak partinin tabanında bilinmeyen İstanbul sözleşmesi araştırılmaya incelenmeye başlandı. Sözleşmenin ne olduğu farkındalığı ortaya çıktı aslında bir bakıma sözleşmenin ülkemize ve milletimize zarar verdiği  halk tarafından öğrenilmiş oldu. Bu bakımdan sıkıntılar olsa bile yazının iyi yönünü de bilmek lazımdır.

        Dilipak siyasette olmasa bile eski milli görüşçülerin gönlünde yeri var hatta onu destekleyecek epeyce bir kitle bile var nitekim bunu sosyal medyada gördük. Erdoğan tartışmasız lider ve sevilen kişidir. Ancak İstanbul sözleşmesiyle yolumuza devam edeceğiz diyen kadın kolları Ak parti tabanında bile rahatsızlığa sebebiyet vermiştir.

Erdoğan’ın konuşmasıyla bu konu seçimlere kadar donduruldu ancak eğer zaman geçer seçimler yaklaşır İstanbul sözleşmesi de olduğu gibi yerinde kalırsa tekrar milletin önüne gelecektir. Hele seçim meydanları ve sokaklarında bolca tartışılacaktır.  Değişmediği taktir de belki Erdoğan üzerinde olmaz ama millet vekilleri üzerinde oy etkisi yapacağı muhakkaktır Ak parti bu sözleşmeyi ne olursa olsun düzeltmek zorundadır.

Yoksa vebalinden kurtulamaz. İstanbul sözleşmesi üzerinden Dilipak hakaret ettiyse özür dilemesi gerekiyorsa bir o kadar özrü de kadın kolları dilemeli. Batılıların bile aile yapımıza ters dediği bir sözleşmeyi Müslüman olduğunu söyleyen birilerinin sahiplenmesi ahlaka ve islama aykırıdır. Kadın kolları bu açıklamasından dolayı gönüllerde yara açmıştır en az onlarda Dilipak kadar suçludur onlarda çıkıp özür dilemelidir.