DÜNYA

Ermenistan Kirli emelleri için NATO’dan umduğunu bulamadı

MAGAZİN

Eylül ayı magazin gündemine kavga skandalı oturdu

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: "21 köy ve 1 kasaba işgalden kurtarıldı"

Ermenistan Kirli emelleri için NATO’dan umduğunu bulamadı

Sözcü Kalın: “Kimin savaş istediği bellidir”

Bursa’da 5 kişinin öldüğü kazan faciasında, fabrika sahibine 5 yıl ceza

Sağlıklı Kentlerde gündem: Pandemi

BURSA VALİLİĞİ BASIN DUYURUSU

ESKİ BAHÇEKAYA’DA SOKAKLAR PARKE TAŞIYA KAPLANIYOR
Ayşenur Gül (Astrolog)


Aslan Yenıayı haftasından hepinize merhaba

.


Pazartesi günü Ay Aslan burcunda haftaya başlıyor. Duygularda ben demek, coşkulu davranacağımız bir süreç.18.07 de Merkür Güneşin tahtında olacak. Dileklerimiz için niyette bulunmak önemli, özel bir gündeyiz.

Salı günü Ayın Aslan yolculuğu devam ediyor.22.27 de VenüsünUranusle güzel açısı ilişkilerle ilgili ani güzel olaylar yaşatabilir bizlere.

Çarşamba günü 05.41 de meydana gelecek olan Aslan burcundaki yeniay Güneşin Ayın ve Merkürün Marsa güzel açı yapması bizi isteklerimiz konusunda motivemizi destekleyici etki verecek. Merkürün bu yeniayla birlikte hareket etmesi eğitim, öğretim konularında zamansal sonuçlar verebilir. MarsınPlüto ve Satürne zorlu açısı başlatacağımız her yeni ne varsa mücadele ve emek vermemiz gerektiğini vurguluyor. Aşk kapımızı çalabilir, bebek sahibi olmak isteyenler için güzel etkili bir yeniay.11.20 de  Ay Başak burcuna geçiyor.Sindirim sistemimiz etkilenebilir.Eleştirisel ve mükemmelliyetçi bir enerji çalıştıracağız.

Perşembe gününe geldiğimizde Merkür Başak burcuna kendi evine geçiş yapıyor. Merkür Başak burcundayken detaycı, hesap odaklı ve mantığımızı bir üst oktava taşıma süreci başlıyor. Akşam saatlerindeki Ay Neptün zorlu etkileşimi duygusal dünyamızda bizi hayal kırıklığına uğratabilir dikkat edelim.

Cuma günü Ay 12.15te Terazi burcuna geçiyor. Denge, uyum, adalet ve ikili ilişkiler gündemimizi belirliyor olacak.

Cumartesi günü Ay Venüs zorlu açısı ilişkilerde zorlanmaya mahal verebilir. Duygusalaçıdan beslenmekte güçlük yaşayabiliriz.18.44 de Güneş Başak burcuna geçiyor. Analitik, mükemmeliyetçi davranacağız 1 ay boyunca. Başak burcu zodyakta 6.evi yönetir sorumluluklar, sağlık, evcilhayvanlar, çalışma ortamı temaları gündemimizde olacak.

Pazar günü ise Ay Akrep burcuna geçiyor. Duygusal krizlere gırebılırız. Fakat sezgiselliğimiz artacak. Ay Güneşle güzel kontakta olması otorite, erkek figürleriyle anlaşmada güzel akış verecektir.

Yükselen burçlara göre;

Koçlar, aşkın kapınızı çalma zamanı an meselesi. Evli olan koçlar ise çocuklarıyla alakalı yeni birşeye adım atabilirler. Hobilerinizi geliştirmek için kursa bile yazılabilirsiniz.

Boğalar; gayrimenkuller ev aile yaşamıyla ilgili etkileneceksiniz. Belki taşınma fikri aklınıza düşebilir.

İkizler, kardeşlerle alakalı yenirşey başlayabilir. Bu yeniayla birlikte araba almaya karar verebilirsiniz.

Yengeç, Parasal konularda yeni yollar açılabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Aslanlar, Yeni başlangıçlar sizde. İlişkilerle ilgili yenilikler, imajınızı değiştirmek isterseniz tam sırası. Herneye yeni başlamaya niyet ediyorsanız destekleneceksiniz.

Başaklar; İnzivaya çekilme, psikolojiye ilgi duyma yaşanabilir. Bilinaçaltı konularında yeni şeyler keşfettirecek bu yeniay sizlere

Teraziler, hayal ve umutlar konusunda adım attıracak bu yeni ay, işten kazanç alanında da sizi destekleyeceği gibi aşk getirme potansiyeli de çok yüksek.

Akrepler, kariyer konusunda başlangıçlar kapıda. Toplumdakı görünürlüğünüzü bu başlangıçla pekiştirebilirsiniz.

Yaylar, uzak yolculuklar yapma isteği, hukuksal konularınız varsa bu alanda adımlar atabilirsiniz.

Oğlaklar, borçlar ve kredi alanınızda. Kredi çekmek isterseniz bu yeniayla mümkün olabilir.

Kovalar, ilişkiler ve ortaklıklar gündemde. Aklınız karışıksa bu yeniay netleştireceği gibi ilişkisi olmayan Kovalara da sürpriz bir aşk gelebilir.

Balıklar, çalışma ortamı, sorumluluklar, evcil hayvanlarınızla ilgili yenilikler getirebilir bu yeni ay. Sağlık konularında da dikkatli olmalısınız.

Aslan burcunun ihtişamını yaşatacak bu yeniay haftamızı parıldatsın…

Musmutlu haftalar dilerim.

Danişmanlık : aystromic@hotmail.com

İnstagram : aystromic