Antik Roma mitolojisi hakkında merak edilenler

Romanların etimolojisi, yaşam tarzları ve tarihçesi

Antik Mısır Mitolojileri

Yunan Mitolojisi hakkında merak edilenler

Mitoloji efsanelerinden Orfeus

Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Harika Arkeolojik Eser

Pusula hakkında merak edilenler

Mitoloji, tarih ve dinsel konulardan esinlenen William-Adolphe Bouguereau’nun tüm eserleri

William-Adolphe Bouguereau’nun tüm eserleri tabloları

Dünyanın en önemli 10 sanat eseri

Dünyanın en önemli 10 sanat eseri

Vincent Van Gogh Hakkında Bilinmeyen 17 Gerçek

Vincent Van Gogh Hakkında Bilinmeyen 17 Gerçek

Haziran Alevi Tablosu

Haziran Alevi Tablosu

Anne Hathaway’ın En İyi 15 Filmi

Korku dolu sahneleriyle birbirinden korkunç 10 korku filmi

Pandemi nedeniyle hafta sonu kısıtlamasını evde geçirenlere özel 10 film önerisi

Netflix’te Yer Alan En İyi 10 İspanyol Dizisi

Oscar ödüllü oyuncuların arasında yer alan Kate Winslent’in birbirinden harika 10 Filmi

En iyi 5 Disney animasyon filmi

Son Zamanların Parlayan Yıldızı Başarılı Oyuncu Margot Robbie’nin Rolden Role Girdiği Filmler

Uyku Sorunu yaşayanlar için öneriler

Evde nasıl yüz temizleme toniğini yapabilirim

Cilt Tipine Göre Tonik Seçimi Nasıl Yapılır

Elma sirkesi Cilde Faydalı mı ?

Kafein'in yan etkileri nelerdir

Hasar Görmüş Saçlar Nasıl Onarılır

Hamileyken Tüketmeniz Gereken 8 Yiyecek
Ayşenur Gül (Astrolog)


Hareketli Bir Haftaya Merhaba

.


Merhabalar 

Bu sayfada sizinle hayata dair yaşadığımız zorluklar nasıl aşmamız gerek,nelere dikkat etmemiz gerek,yönümüz ne olmalı şeklinde birlikte gökyüzünü seven astroloji ailesi olacağız.Her türlü fikrinizi,yaşadığınızzorlukları,gökyüzüneait  merak ettiğiniz herşeyiaystromic@hotmail.com adresine mail atarak sorabilirsiniz.

7 kat semadaki enerjiler her birimizi ve hayatımızı farklı yönde etkiliyor.Kimimizkariyerde,kimimizailede,kimimiz gönül ilişkilerinde,kimimiz evlatlarıyla sınava tabii tutuluyor.Asıl amaç sistemin ruhumuzun tekamülde frekansını yükseltmek istemesi.Bizim bakışımız değişirse herşey değişir.

Astroloji gök bilimi denilse de,bilim olarak kabul görülmesi için genellenmesigerekli.Oysa doğum haritalarımız herbirimizin şahsına münhasır ve kader planlarımız farklı olduğundan asla genellenemez.Bir Oğlak burcu kariyerinin zirvesindeyken,başka bir Oğlak burcunun hastahanede kanser tedavisi görmesi burçların sadece 12 tip olmadığını oldukça açıklamaya yeter.Bu yüzden doğum haritalarımız kader planımızın yansımasıdır,potansiyellerimiz,gideceğimiz yolu bulmamızı sağlayan araçtır.

Bizler Koç burcuyum,Yengeçburcuyum,Aslan burcuyum derken aslında Güneş burçlarımızı söylüyoruz.Oysaki sadece  doğduğumuz gün baz olarak Güneş burcumuzdan ibaret değiliz.ASC dediğimiz doğum saatimize göre belirlenen yükselen burcumuzla hayat potansiyelimiz belirleniyor.Bu yüzden burç yorumları okunurken yükselen burcunuza göre okumalısınız şeklinde sizleri uyarıyoruz.

27 Temmuz-2 Ağustos 2020 Gökyüzü seyrine gelir isek;

Haftaya Ay Akrep burcunda başlıyoruz.Krizli,kıskanç,obsesif ve şüpheci olabiliriz.Aynı zamanda Merkürün Marsa zorlu açısı iletişimde saldırgan,sert ifadeler ve kırıcı olma,aile içinde tartışmalar verebilir.Gayrimenkul,alım satım işlerinde dikkatli olmakta fayda var, özellikle internet alışverişlerinde.Hafta ortası MerkürünJupiterle zıt açısı iletişimde birşeyleriabartmayı,alınganlığı ve finansal olarak ani gelişmeleri gündemimize taşıyabilir.Perşembe günü Yay burcundaki Ayın seyri bizi iyimser ve cıvıl cıvıl olmamızı sağlarken,Neptünle olan güzel açısı ilahi güçle bağlantıyı destekleyip sezgiselliğimizi arttırmada fayda sağlayacaktır.Hafta sonu MerkürlePlütonun karşı karşıya gelmesifikirlerde,iletişimde özellikle ailede manipüle etme,edilme,şüphecilik,baskı yaratma ve baskılanma enerjisini çalıştıracaktır,kendi odağımızda kalmak en güzeli  2 Ağustos Pazar günü Aslan burcunda bulunan Güneşle,Boğa burcunda bulunan Uranüsün zorlayıcı görünümü otoriteyle ani olayları tetikleyecek olup,yapılan planların ani bir şekilde değişebileceğini gösterebilir.Beklenilmeyeni bekle günü olabilir.Dünya gündeminde liderlerin sert çıkışları ülkeler arasında beklenmedik gelişmelere sebep verebilir.

Yükselen Burçlara göre;

Koç : Mücadeleli bir hafta.Gerginhissedebilirsiniz.Özellikle ilişkilerde ani karar almamanız gerekiyor.

Boğa:Adımatacağınız,başlatacağınızbirşeyler varsa bu haftayı gözden çıkarmanız gerekli.Ani durumlar oluşabilir.

İkizler:Sezgilerinizle hareket etmeniz gereken bir hafta.Kendideğerinizi,hayatınıdaki değerleri sorgularken acımasız davranmamalısınız.

Yengeç :Kısıtlanma ve engellenmiş hissedebileceğiniz bir hafta karamsarlığa kapılmayın.Yeni yön ve yeni yollar bulacağınız bir hafta sizleri bekliyor.

Aslan :Para savurganlığına dikkat etmeniz gerekli.Birşeyler için çaba sarfetseniz de bu çabanın en üst oktavına çıkacağınız bir hafta.Hafta sonu ilişkilerde ani olaylar deneyimlemeye açıksınız.

Başak:Sosyal çevreyle olan konular ve anlaşmazlıklar psikolojinizi etkileyebilir.Maddi konularda daha çok eforsarfedeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor

Terazi :Yuva ve ev konularında bu hafta daha çok sorumlulukların üzerine gelmesi olası bunaltabilir sizleri.Bilip sakin kalmakta fayda var.

Akrep :İlşkilerin önem sarfedeceğikıskançlık,şüphecilik,krizlerin bir tık yukarı çıkacağı bir hafta.İşyaşamadında beklemediğiniz bir gelişme neler oluyor diye düşündürebilir sizleri bu hafta.

Yay: Maddi kaynaklara dikkat edilmesi gereken bir hafta.Kayıp,aniden çıkan unutulmuş bir ödeme zorlanmanızı sağlayabilir.Kredi ve bankalarla olan gündeminiz varsa çok açılmamalısınız.Uzak çevreden gelen ani haberler ya da aniden uzaklara tatil planı gündem oluşturabilir.

Oğlak:Aşk konularında ani gelişmelerin yaşanacağı bu hafta sizlerin aslında ne istediğinizden çok,neleri istemediğinize odaklanmanızı sağlayabilir.Net kararlar verme dönemine girmenizi sağlayacak bu hafta sizlere.

Kova :Sağlığa dikkat etmeniz gereken bir hafta.Dişler ve kemikler hassas olabilir.Geçmişteki mevcut bir ilişkinin alevlenmesi veya aniden karşınıza yeni birinin çıkacağı potansiyellerini gösteren bir hafta sizleri bekliyor.

Balık:Hayal kırıklığına uğradıysanız kendinizi kurban rolüne sokmamanız gereken bir hafta.Kimsenin size baskı kurmasına ve manipüle etmesine izin vermemeli yeteneklerinizi sezgiselliğinizle harmanlamaya çalışacağınız bir hafta sizleri bekliyor.

Bayram haftasına giriş yaptığımız bu haftada hepinizin bayramını kutluyor,sevdiklerimizle nice bayramlara erişmemizi temenni ediyorum…

İnstagram : Aystromic

Danışmanlık : aystromic@hotmail.com