Ülke Genelinde 4 Gün Boyunca Yoğunlaştırılmış Koronavirüs Denetimleri Gerçekleştirilecek

Rize’ye meydan Meclisin kararı

Tedarik Zincirinin başarılı isimleri ödüllerine kavuşuyor

DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Osmangazi’de Online Ödeme Kolaylığı

Bursa’ya hareketlilik ödülü

Orhaneli’de eko-turizm atağı

Osman Şiban’ın teröristlere yardım ve yataklık yaptığına dair belgeler elimizde var

UEFA Avrupa Ligi: Karabağ: 2 - DG Sivasspor: 3 (Maç sonucu)

Fransa’da ırkçı polis şiddeti kamerada

VakıfBank, Şampiyonlar Ligi ilk ayağını namağlup tamamladı

Ziraat Türkiye Kupası: Göztepe: 2 - Kırklarelispor: 0

Tartıştığı halk otobüsü sürücüsüne copla saldırdı

Suriye İnsan Hakları Gözlemevi: "İsrail, Suriye’de 19 İran yanlısı milisi öldürdü"

UEFA Avrupa Ligi: Karabağ: 1 - DG Sivasspor: 1 (İlk yarı)

UEFA Avrupa Ligi: Karabağ: 1 - Sivasspor: 0 (Maç devam ediyor)

Beşiktaş Olağan Genel Kurul Toplantısı 23 Aralık’ta gerçekleşecek

Ahmet Nur Çebi: “Pandemide zararımız 400-500 milyon TL arası”

Podolski: "Türkiye benim ikinci vatanım"

Futbolun efsane ismi Maradona son yolculuğuna uğurlanıyor

Ziraat Türkiye Kupası: Kasımpaşa: 3 - 24 Erzincanspor: 0

BTP BURSA İL BAŞKANLIĞI

BTP lideri Hüseyin Baş’tan ‘vaka sayısı’ göndermesi: Darısı işsizlik ve enflasyonun başına

HDP önünde ’Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ gerginliği

HDP önünde ’Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ gerginliği

HDP önündeki aileler çocuklarına kavuşacakları anın hayaliyle nöbetlerine devam ediyor

HDP önündeki aileler çocuklarına kavuşacakları anın hayaliyle nöbetlerine devam ediyor

Evlat nöbetindeki aileler Arınç’ın istifasını değerlendirdi

Evlat nöbetindeki aileler Arınç’ın istifasını değerlendirdi

BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN 826 KADROLU İŞÇİ ALIM MÜJDESİ

Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir Pakdemirli, Bakanlık taşra teşkilatına 826 kadrolu işçi alımı yapılacağını müjdeledi.

Borsadan kapanış rekoru

Borsa, günü yüzde 1,28’lik yükselişle tamamladı.

Bakanların iş dünyası ile yapacağı görüşmeleri yarın başlıyor

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ile Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün iş dünyası ile yapacağı görüşmeler yarın başlıyor.

Borsa İstanbul’un yüzde 10’luk payının Katar’a devri için anlaşma imzalandı

Borsa İstanbul’un yüzde 10’luk payının Katar’a devri için anlaşma imzalandı

Sağlık Bakanı Koca: “COVID-19’a karşı aşı geliştirme çalışmaları yarışında biz de varız”

Son 24 saatte korona virüsten 174 kişi hayatını kaybetti

“Önümüzde Milletçe Teyakkuzda Olmamız Gereken Günler Var”

Litvanya’da vizon çiftliğinde Covid-19 alarmı

Bakan Ersoy: “Aşılama programını aralık itibarıyla devreye alıyoruz”

Korona virüs Bodrum’da pazarları boş bıraktı

Pirinç unu maskesi
İbrahim Özacar


LGBT'NİN İDEOLU BÜLENT ERSOY'UN PEMBE KİMLİĞİ ÖZAL'DAN, ÖRGÜTLENME İZNİ

.


Son yıllarda Türkiye gündemini en fazla meşgul eden eşcinsel sapkınlarının  geldiği durum nereden nereye dedirten cinstendir. 

LGBTİ'ilerin öncüsü  Bülent Ersoy  kimlik icazet ini, muhafazakâr Anap'ın dindar başbakanı Turgut Özal tarafından aldıktan sonra, LGBTİ'iler örgütlenme hakkını aynı gelenekten gelen muhafazakâr AKP'nin dindar lideri tarafından elde etti

29 Mayıs 2012 genel seçim öncesi Abbas Güçlü ile Genç Bakış Programı konuğu olan sn Erdağan'a Altın Işık isimli bir öğrenci  şu soruyu yöneltir. 

"Sn. Erdoğan, bildiğiniz gibi Türkiye'de eşcinsel vatandaşlarımız var, eşcinsel vatandaşlarımıza Avrupa'da olduğu gibi evlilik hakkı gibi başka haklar tanımayı düşünüyor musunuz? Bu konuda kişisel olarak ne düşünüyorsunuz, eşcinsellere haklar tanınmalı mı tanınmamalı mı?"

Altınışık isimli oğrencinin  beklenmedik bu sorusu bir kısım öğrenci tarafından ıslık ve bağrışmalarla desteklenirken, bir başka öğrenci gurubu ve sunucu tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Milli Görüş geleneğinden gelen dini değerleri için hapis yatmış, siyasi yasaklara maruz kalmış bir lidere sorulacak sorumu bu  Allah aşkına! Hoş, sn Erdoğan yaptığı çeşitli açıklamalarda milli görüş gömleğini çıkarttığını desede bir geçmişi var, ödenmiş bedeller var. 

Kendisini seven milyonlar adeta nefesini tutmuş, liderlerinden olmaz böyle birşey çağ açmış çağ kapatmış bir medeniyetin varisleriyiz. Buna fırsat veremeyiz demesini bekleyenleri hayal kırıklığına uğratan şu  cümleleri sarf eder. 

Eşcinsellerin de kendi hak ve özgürlükleri çerçevesinde yasal güvence altına alınması şart. Zaman zaman bazı televizyon ekranlarında onların da muhatap oldukları muameleleri insani bulmuyoruz, 
eşcinsel hakları güvenceye alınmalı. 

SN Erdoğan'ın bu açıklaması eşcinsellerin ikinci baharı olur adeta. 16 yıl sonra muhafazakar bir partinin dindar liderinden aldıkları ikinci ödül olur.Oysa ne Özal'ın nede Erdoğan'ın bu sapkın güruhla  hiçbir ortak yanları olmamıştır. 

1980 yılında Bülent Ersoy öncülüğünde başlatılan sapkın akım Kenan Evren tarafından engellenmiş olmasına rağmen, Özal'ın iktidara gelmesiyle 1986 yılında altın tepside aldığı pembe kimliği, 16 yıl sonra aynı gelenekten gelen Erdoğan'dan daha fazlasını, tarihte hiç olmadığı kadar güçlenerek mubarek Ramazan ayında aldı.Aynı zamanda sapkınların sözüm ona onur yürüyüşü için girişimde bulunduğu mubarek bir ramazan iftarında, Cumhurbaşkanın onur konuğu olarak Cumhurbaşkanı ve muhterem eşlerinin de bulunduğu masada yerini aldı. 
O artık Cumhur başkanı sofrasında onure edilmiş saygın bir kişiliktir. 

Tesadüf müdür bilemem ama siyasette tesedüf yoktur. Herşey bir plan dahilinde zamanı kollanır düşüncesinde olanlardanım acizane. 

Cumhur başkanı sofrasında onurlandırılan LGBT'lilerin idolü Bülent Ersoy'un söyleyeceği herşey ülke gündeminin önüne geçer.Yasaklı yıllarını acıtasyonlu bir halle anlatan Ersoy'un her sözünün artık her kesim tarafından haber değeri var. 

O tarihlerde iktidara en yakın olan yazarların başında gelen Akif Beki, 
"Bülent Ersoy'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftarına katılmasıyla ilgili
tepkileri yersiz buluyorum.SN erdoğan bu davetle çeşitliliği kucakladı" şeklinde yorumladı.

Bülent Ersoy ve Kenan Evren’in kızları. Nereden nereye..? 

1981'de Kenan Evren yüzünden cezaevlerine düşerken, şimdi sarayda verilen iftarın baş konuğu oldu. Kenan Evren'in kızlarına da aynı gün babalarıyla ilgili mahkeme kararı yüzünden ordu evi yasağı geldi. 

Ersoy, Kenan Evren döneminin yasaklı yıllarından sonra Cumhurbaşkanı’nın düzenlediği iftar yemeğinde kendi tabiriyle ‘fevkaladenin fevkinde’ ağırlanırken, bir dönemin simgesi olan  Kenan Evren’in kızları Ankara 12’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nin verdiği karar ile artık ordu evlerine giremeyecek". (basından) 

Bülent Ersoy 1981’de diğer transseksüel sanatçılarla birlikte sahne yasağı aldı. 8 yıl süren sahne yasağı 8 Ocak 1988 tarihinde dönemin Başbakanı Turgut Özal tarafından kaldırıldı. Yasak nedeniyle tam 8 yıl sahnelerden uzak kalan Bülent Ersoy o dönem ki hislerini yıllar sonra konuk olduğu bir programda şu sözlerle dile getirmişti:

"Bana eziyet ettiği o sekiz seneden sonra iade-i itibarımı elde ettim.Bu diktatörlük değil de nedir? Allah bunu affeder mi? Allah'ü Teala ona dünyada yaşarken cehennemi yaşattı.İtibarı elinden alındı. Derseniz ki bir kul olarak hakkınızı helal ediyor musunuz? Hiç düşünmeden asla, asla hakkımı helal etmiyorum. Kendisine de şefaat dilemiyorum." (Sözcü) 
LGBT çatısı altında örgütlenen Luti'ler artık heryerde.Okulda, hastahanede, siyasi partilerde,adalet saraylarında.TV dizileri aracılığı ile ailemizin vazgeçemediği dizilerde, sinamalarda
pıtrak gibi çoğaldıkça çoğaldı bu güruh.Hemde sözüm ona dindar siyasi iktidarlar tarafından yazık ki, ne yazık! 

Son olarak Yüksek öğretim Kurumlar Sınavı’nın (YKS) birinci oturumu olan Temel Yetenek Testinde adaylara cinsel sapıklığa verdiği destekle bilinen Mabel Matiz hakkında soru sorulması bardağı taşıran cinstendir. Cinsel sapkınlıkta ön yapmış bir sanatçının sözde şarkısını soru olarak evlatlarımız tarafından cevaplanmaya mecbur bırakılması, en hafif tabirle müslüman mahallesinde salyangoz satma girişimidir.İslami kesimlerin tepkisi, dostlar alışverişte görsün türünden öteye geçmedi malesef.

Eşcinsel ilişki  sapkınlığı her dönemde ve her toplumda cinsi bir sapkınlık olarak görülmüş ve kınanmış, dinlerin de ortaklaşa mücadele ettiği çirkin bir davranış olmuştur.

Peygamber efendimiz 
Hz Muhammed s.a.v. 
"Ümmetim hakkında en çok korktuğum şey Lut kavminin davranışıdır" (İbn Mâce, “Ḥudûd”, 12; Tirmizî, “Ḥudûd

Kuran’da, Lût kavminin livâtanın yaygınlık kazandığı ilk toplum olduğuna atıfla onların, bu çirkin fiili işlemeleri ve peygamberleri Hz. Lût’un kendilerini bu işten alıkoymaya yönelik uyarı ve öğütlerine kulak vermeyişleri sebebiyle helâk edildiği anlatılır.

Milli Görüş lideri aynı zamanda D8 Kururucu lideri olan cennet mekanı Prof DR Necmettin ERBAKAN Hoca'nın, bu milletin aslı unsuru olan İslam alimlerini, diyanet mensuplarını iftar programı vesilesi ile bir araya getirmesine laik gruplardan daha fazla burun kıvıranlar. Luti'lerin idolü olan Bülent Ersoy'un Cumhurbaşkanı sofrasında baş köşede oturmasına reisin bir bildiği var yorumlarıyla vicdanlarını bastırmaya çalıştılar. 

Bir başka sözüm ona muhazafakar kısım, Yeni Türkiye farklılıkları ile  barışıyordur diyerek meşrulaştırmaya çalıştı. 

Eşcinsel ilişki  sapkınlığı her dönemde ve her toplumda cinsi bir sapkınlık olarak görülmüş ve kınanmış, dinlerin de ortaklaşa mücadele ettiği çirkin bir davranış olmuştur.

Vicdan sahiplerine soruyorum.Allah cc ve yüce Resulü sav sapkınlarla ilgili  emirleri ortada dururken, lutilik güruhu bu aziz milletin farklılığı olarak kabul edilebilir mi?