DÜNYA

Ermenistan Kirli emelleri için NATO’dan umduğunu bulamadı

MAGAZİN

Eylül ayı magazin gündemine kavga skandalı oturdu

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: "21 köy ve 1 kasaba işgalden kurtarıldı"

Ermenistan Kirli emelleri için NATO’dan umduğunu bulamadı

Sözcü Kalın: “Kimin savaş istediği bellidir”

Bursa’da 5 kişinin öldüğü kazan faciasında, fabrika sahibine 5 yıl ceza

Sağlıklı Kentlerde gündem: Pandemi

BURSA VALİLİĞİ BASIN DUYURUSU

ESKİ BAHÇEKAYA’DA SOKAKLAR PARKE TAŞIYA KAPLANIYOR
Ayşenur Gül (Astrolog)


Mars Satürn  zorlayıcı açısının etkilerini  hissedeceğimiz bir haftadan merhaba

.


Haftaya Ay Akrep burcunda başlıyoruz.Sezgiselliğimiz ön planda.Gölge yön olarak manipüle etme,edilme olarak çalıştırmamalıyız.Mars Satürn zorlu açısı bugün kesinleşiyor.Hedeflerimize ilerlerken kendimizi bloke edilmiş,kaygılı,agresif ve sinirli hissedebiliriz.Tartışmalardanbu hafta uzak durmak lehimize olacaktır.Sabrımızı test edicek olaylara açık olacağız.

Salı günü ise Ay Yay burcuna 15.48 de geçecek.Gezmek,sosyal ortamlarda bulunma enerjisi aktif.VenüsünJupiterle zıt açısı duygusal gerilim olarak abartılara kapılmamıza neden olabilir.

Çarşamba günü öğle saatlerindeki Ayın Merkürle zor açısı iletişimde istediklerimizi aktaramama,iletişimde gergin enerjisiyi çalıştırmaya müsait.Bugün her türlü iletişimde dikkatli olmada fayda var.

Perşembe günü Ayın Yayda seyahatinde 14.52 de kriz yaratan Güneyaydüğümüyle kavuşumu duygusal krizlere açık olacağımızı,ayrıca kadın faktörlerle annemiz dahil sorun yaşayabileceğimiz potansiyeli gösteriyor.20.36 da ise Ay Oğlak burcuna geçiyor.Ay Oğlak burcunda geleneksel,ve duygusallıktan uzaktır.YöneticisiSatürnün Marsla hafta başı başlayan zorlu açısı duygularda da gerilime bizi açık hale getirebilir.VenüsünNeptüne destekleyici açısı ilişkilerde romantikliği arayacağımızı belirtmekte.

Cuma günü Ay Oğlak burcundaki yolculuğuna devam ediyor.Ayın Güneşle destek açısı otorite figürleriyle ve özbilincimizle uyumlu olacağı enerjisinde.15.50 de Ayın Uranüsün güzel açısı ani sürprizlere açık olmamız konusunda bizleri desteliyor.

Cumartesi günü Ay Jupiter kavuşumu iyimserlik,hoşgörü enerjisini bizlere sunuyor.Sabah saatlerindeki Neptün etkileşimi yaratıcılık ve ilham konularını açığa çıkarabilir.Öğle saatlerinde Ayın Plütonla kavuşumu duygusal baskı yaratabilir ve manipüle edilebiliriz.Akşam ise Ayın Marsla zorlayıcı açısı öfke kontrolunu sağlamamız gerektiği konusunda bizi uyarıyor.

Pazar gününe Ay Kova burcunda giriyoruz.Bireysellik ve özgürlük temaları güç kazanıyor.16.30 da VenüsünPlütonla zorlayıcı etkileşimi aşk,sevgi,ilişkiler konusunda baskı yaratabilir.Güç savaşları yaşanabilir.21.43 de ise Merkür Neptünle karşı karşıya geliyor.Yalanlara,aldanmalara,iletişimde hayal kırıklıklıklarınaaçığız.Ne umdum ne buldum enerjisi hakim olabilir.23.31 deki Ayın Uranüsle zorlu açısı aniliklere işaret ediyor.

Yükselen Burçlara Göre;

Koçlar ,iş yaşamında gerginliklere açık olacaksınız,stres yönetimi konusunda zorlu bir hafta.

Boğalar,Yöneticiniz Venüs bu hafta Plütonla karşı karşıya geliyor.İlişki ve sevgi konularında dönüşümlere açık bir hafta.

İkizler ,Yöneticiniz  Merkür kendi yerinde Başakta,bu hafta Neptünle zorlu açısı zihninizi bulandırabilir.Yalanlar ve dolandırmalara açıksınız.İnternet alışverişlerinizle dikkat etmekte fayda var.

Yengeçler, Yöneticiniz Ay Plütonlakavuşacak,duygularda güçlü dönüşüm isterken,Venüsün sizde olması ve yine Plütonla karşı karşıya gelmesi sizi gergin yapabilir.Duygusal baskılara açık bir hafta sizleri bekliyor.Manipüleye gelmeyin.

Aslanlar ,bu hafta aceleci davranıp  hırsa yenilmez ve sabır gösterirseniz, hafta ortası verimlerini alabilirsiniz.Para meselelerinde yanılmamaya bu haftaya dikkat etmelisiniz.

Başaklar,Güneş ve yöneticiniz Merkür sizde.Her türlü girişimde destekleniyorsunuz.Merkür Neptün zorlu açısı kendinizle ilgili idealize ettiğiniz konularda aldanma,hayal kırıklığına uğramalara açık.İkinci ihtimalleri mutlaka düşünmelisiniz.

Teraziler , zıt burcunuzdaki Mars,yüceliminizdekiSatürne kafa tutacak. İlişkilerde,ortaklıklarda sakin kalmanız gereken bir hafta,bloke edilmelere ve kaygı hıssetmeye açık olacaksınız.Yöneticiniz Venüs Yengeçte seyatine devam ediyor,Plütonla karşı karşıya gelmesi kendi kendinizi manipüle etmenize neden olabilir.Dengeyi korumanızda fayda var.

Akrepler, yöneticiniz Plüton Venüsle karşı karşıya gelecek.İlişkiler ve para konularında güç elde etme isteği aktif olacak.Karşınızdakileri manipüle etmemelisiniz bu hafta.Diğer yöneticiniz Marsın Satürnle zorlu açısı enerjinizin çekilmesine neden olabilir.

Yaylar, Perşembe günü Ay Yay burcuna geçtiğinde enerjiniz yerinde olacak.Bu hafta para konularında kaygı yaratmamalı,yeni yollar aramalısınız.

Oğlaklar ,Satürnle Marsın bu haftakı zorlu görünümü sizi kötümser hissettirebilir.Zıt burcunuzda ilerleyen Venüs ilişkiler konusunda Plütonla açısı dönüşüm enerjisi verebilir.Kötümser ruh halinizden olaylara iyi yönünden bakmak sizi rahatlatacaktır.

Kovalar , mantık ve duygular arasında gelgitler bu haftaki konunuz olabilir.Gelir artışları bu hafta gözlemlenebilir.İlişkilerde uyuma yönelmeniz gereken bir hafta.

Balıklar , Venüsün Yengeçteki seyahati sizi destekliyor.Neptün sizde yaratıcılık,hayaller,idealize etme konusunda destekleniyorsunuz. Merkür Neptünün zorlu açısı düşüncelerde bulanıklaşmanıza yol açabilir.Güneşin ve Merkürün Başaktaki seyahati tam karşınızda olması otorite,baba ve erkek figürlerle sizi iletişimde zorlayabilir.Anlayışlı olmanız gereken bir süreç.

İyi haftalar

İnstagram : Aystromic

Danışmanlık : aystromic@hotmail.com