Antik Mısır Mitolojileri

Yunan Mitolojisi hakkında merak edilenler

Mitoloji efsanelerinden Orfeus

Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Harika Arkeolojik Eser

Pusula hakkında merak edilenler

Yarımada Üzerinde Bulunan Tarihi Kale

Kenya’da Kadınların Şiddetten Kaçarak Kurduğu Bir Köy

Dünyanın en önemli 10 sanat eseri

Dünyanın en önemli 10 sanat eseri

Vincent Van Gogh Hakkında Bilinmeyen 17 Gerçek

Vincent Van Gogh Hakkında Bilinmeyen 17 Gerçek

Haziran Alevi Tablosu

Haziran Alevi Tablosu

1814 yılında Jean Auguste Dominique Ingres tarafından yapılan yağlı boya tablo

1814 yılında Jean Auguste Dominique Ingres tarafından yapılan yağlı boya tablo

Dillerden Düşmeyen Oyunculuğuyla En İyi 20 Brad Pitt Filmi

Arkeoloji meraklılarının izleyebileceği en iyi film önerileri

Pilotluğa merakı olan herkesin izlemesi gereken harika bir film önerisi

Tarih filmleri kategorisinde yer alan en iyi tarih filmleri

Gerçek Bir Suç Öyküsüne Dayanan Netflix Mini Dizisi

Morgan Freeman’ın En İyi 20 Filmi Listesi

Birbirinden Harika Popüler Film Serileri

Türkiye'de aşılananların sayısı 1 milyonu geçti

Bakan Koca, İl Sağlık Müdürleriyle Görüştü

Evde nasıl yüz temizleme toniğini yapabilirim

Cilt Tipine Göre Tonik Seçimi Nasıl Yapılır

Elma sirkesi Cilde Faydalı mı ?

Kafein'in yan etkileri nelerdir

Hasar Görmüş Saçlar Nasıl Onarılır
Ayşenur Gül (Astrolog)


Tarihe şahitlik ediyoruz,

.


Hepinize Merhabalar,

Bir devir bitti, hepimiz kabullenişe geçelim ve yeni düzene ayak uyduralım.Jupiter, iyicil, bereket, genel gösterge olarak gezegeni fakat zorlu açıları abartma çoğaltma niteliğinde. Satürn ve Jupiterin Kova burcunda kavuşumu en son 16 Ocak 1405 yılında olmuş. Bu iki büyük kavusum 20 senede bir yaşanıyor, fakat element olarak da 200 senede değişiyor.

Toprak devri bitiyor! Hava devri başlıyor. En yakın zamanda 2000 de Boğa burcunda kavuşan Satürn ve Jupiter inşaatı, toprağı, maddesel konuları bu zamana kadar getirdi. Bu konularda gelişmeler yaşandı piyasa aldı yürüdü.

Şimdi ise hava elementi olan Kova burcunda 20 yılı şekillendirecekler ve 15 Mart 2080 de Kova burcunda yeniden kavuşacaklar, tarihe şahitlik ediyoruz. Yeniliğe ayak uydurmakta zorlanmalar yaşanabilir.

Devir dijital işlerin, teknolojinin, buluşların, online olarak yapılan eğitimlerin, insan fikri ve yaratıcı düşünce gücünün devri. Toprak, inşaat, müteahhitlik, banka sektörleri yıkıma geçerken, astroloji, psıkoloji, felsefe, uzay bilimleri, metafizik konuları, dijital işler önem kazanacak. Satürn en son 1980-1982  Terazi burcunda hava elementindeydi, burada fragman verildi.

Bilim insanları interferon üretti, disk genel grev kararı aldı, iran ırak savaşı başladı, 80 darbesi oldu, 1981 de Vcddvd, walkmen çıktı, windows ara yüzü geliştirdi teknolojik ilerlemeler başladı.

Bu etkilerin benzerlerine şahit olacağız Jetgillerdeki uçan arabalar hayal değil..Hayvan hakları, insan hakları, faşist tutumlar, halkla devletin karşı karşıya gelmesi durumları, farklı olanı kucaklama lgbt görüşünün kabullenilmesi gibi, dini liderler konuları, kripto paralara geçiş durumları yaşayacağız genel olarak.

Bireysel hayatlarımızda ise bireyselleşmeyi ve yeteneklerimizi öğreneceğiz. Gerçekten bireymiyiz, bu kavramı oturtacağız kendimizde. Bireysel olarak kendi yeteneklerimizi bulup,geliştireceğiz,özgürlük alanımızı yaratacağız, ait olmak istemeyeceğiz bir sisteme.. İklim değişiklikleri yaşanabilir, kıtlık kapıda da diyebiliriz. Ekolojik denge oldukça sarsılabilir.

Gelelim bu büyük kavuşumun burçlara göre genel etkilerine,

Koçlar-Teraziler,

Bu kavuşum sizlere sosyal çevre, hedeflerinizi gerçekleştirmek için yeni adımlar, çocuklarla ilgili gündemler, yeteneklerinizi keşfetme, hobileriniz, yeni bir aşk, kazançlarınızı genişletme konusunda Satürn yapılandırırken, Jupiter fırsatları karşınıza çıkaracak.

Boğalar-Akrepler,

İş, kariyer, statü, ev yuva, anne, baba konularında aldığınız mücadeleci açıyla sizi olanı korumak konusunda değil, yeni bir oluşuma adım atmak, risk almak konusunda gündeminizi meşgul edecektir. Köşe evler dediğimiz  evler çalışacağından etkisini oldukça fazla gösterecektir. Sabit olmamak, olana açık olmak, yeniliklere adapte olmak faydanıza olacaktır.

İkizler-Yaylar,

Tutulmalar 2022 ye kadar sizde, kadersel döngüdesiniz, ilişki ve evlilikle ilgili gündemleriniz olası.. Yeni bir eğitime başlamak, uzmanlaşmak,kardeşlerle ilgili durumlar, iletişimle alakalı yeniliklere açık olmak, yurtdışı kaynakli projeler, seyahatler gündeminize düşecektir. Çalışma hayatındaki olası düzenlemeler, rutin hayatınızdaki yeni bir değişim dikkat çekici olabilir.

Yengeç-Oğlaklar,

Değerler, maddi kaynaklar, miras, sigorta, banka konuları, alacak-verecek dengesi, eşin gelirleri, kazanç durumlarının değişimi, kendinize verdiğiniz, başkalarının size verdiği değer bazında etkisi olacaktır. 2017 sonundan beri Satürn en çok sizi ablukaya aldı, şimdi kazançlar konusunda yeni ve farklılıklarla dönüşüm vakti...

Aslan ve Kovalar,

İmajınız, ikili ilişkiler,evlilik, ortaklıklar konularında düşüncelerinizin değişeceği bir dönem başlıyor. Sizde köşe evlerinizde Satürn ve Jupiteri ağırlayacağınızdan her türlü ilişkilerle ilgili, ya yeni kalıcı bir ortaklıklar veya eski lerden kopma durumları haritalarınıza göre farklılık gösterebilir.

Başak ve Balıklar,

Gündelik rutin ve çalışma ortamlarındaki etkiler, yoğunluk, evcil hayvanlar, eş gizliliği, hastahaneler, daha çok izole olup, kendi kabuğunuzda dönüşümler yaşayacağınız bir süreç sizleri bekliyor. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Korkularınızla yüzleşebilir, bilinçaltı konularına oldukça yönebilirsiniz. İçsel dönüşümünüzü yapılandırtacak Satürn Jupiter kavuşumu sizlere.

Hayrımıza olsun..

Danışmanlık ve Sorularınız İçin: aystromic@hotmail.com

İnstagram : aystromic

Adreslerinden bana ulaşabilirsiniz.