Yabanmersininin Cildiniz İçin Şaşırtıcı Faydaları

En iyi kas iyileştirici 10 yiyecek ve içecek

Vejetaryenler için 6 İyi D Vitamini Kaynağı

Saç Dökülmesini Önlemek için İpuçlar

Sağlık Bakanlığı 2022 Bütçesi TBMM Plan Bütçe Komisyonunda Kabul Edildi

Alzheimer'e umut olacak deney: Hafıza silme çalışması

İlk yardım hayat kurtarır

Gotik Mimarisinin En iyi Örneklerinden Aziz Vitus Katedrali Prag

Bizans Mimari Sanatının En iyi Örneklerinden San Marco Bazilikası İtalya

İspanya'nın Sembollerinden La Sagrada Familia

Türkiye'nin en pahalı ili

Bursa, Kasım’da başka güzel

Mardin'de asırlık tarihi bina kendi enerjisini üretecek

Güney Kore’de Sonbahar Festival Zamanı

Aşk Benim Soyadım Konusu ve Fragmanı

Dram ve Bilim Kurgunun Bir Arada Olduğu Harika Bir Film Finch

Son Zamanların En iyi Komedi Dizileri

Hint Sinemasının Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmleri 20 Hint Filmi

The Age Of The Caveman 2” ile Avrupa satış rekoru kırdı

Son Zamanların En İyi 10 Savaş Filmi

Tenet Filmini Beğendiyseniz İzlemeniz Gereken Harika Filmler Sizleri Bekliyor

Hızlı ve Öfkeli 9 Filmini Sevdiyseniz Bu Filmlere Bayılacaksınız

Hızlı ve Öfkeli Filmlerinin Hayranlarına Özel Filmler

Sinema dünyasının en favori film serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli filminin hayranları için hazırlamış olduğumuz film listesi iyi seyirler  

İtalyan İşi

2003 yılı yapımı olan film 1969 yapımı olan bir filmin devam niteliğinde yeniden çekilmiş halidir. Yönetmenliğini F. Gary yapmıştır. Oyuncu kadrosunda ise birçok ünlü ismi görmek mümkündür. Bunlar başrollerini Mark Wahlberg, Charlize Theron, Jason Statham ve Edward Norton’dur. Filmin konusunda ise bir soygun çetesinin maceralarının anlatıldığı filmde Çete, Los Angeles tarihindeki en büyük trafik sıkışlığını yaratarak yapmayı planladıkları altın soygunu için zaman kazanmak ister.

Görevimiz Tehlike 6

Casusluk filmi denince akla ilk gelen filmlerden biri olan Görevimiz Tehlike serisi Hızlı ve Öfkeli filmiyle aynı aksiyon potansiyelini paylaşmaktadır. Görevimiz Tehlike 6 filminin yönetmenliğini Christopher McQuarrie yaparken oyuncu kadrosunda ise Tom Cruise, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Henry Cavill, Ving Rhames, Vanessa Kirby yer almaktadır. Filmin konusunda Solomon Lane'nin yakalanmasından iki yıl sonra örgütünün kalıntıları olan Sendika, Havariler adlı bir terörist grup olarak yeniden örgütlenmiştir. Mevcut dünya düzeninin yıkılması çağrısında bulunan bir manifesto yazan John Lark olarak bilinen gizemli bir aşırılık yanlısı ile ittifak halindedirler

Mad Max: Fury Road

2015 Avustralya yapımı kıyamet sonrası türündeki aksiyon filmidir. George Miller'in yazıp yönettiği film, Çılgın Max serisinin dördüncü filmi olma özelliğini taşımaktadır. Serinin diğer filmlerinde Mel Gibson tarafından canlandırılan "Mad" Max Rockatansky karakterini Tom Hardy canlandırmaktadır. Charlize Theron, Nicholas Hoult ve Hugh Keays-Byrne oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Nükleer savaşın ardından dünya, çöllerin yaygınlaştığı ve susuzluk probleminin arttığı bir yer haline gelmiş, aynı nedenle medeniyet çöküşe doğru sürüklenmiştir. Hayatta kalma içgüdüsü had safhada olan Max (Tom Hardy), eşi ve çocuğunu kaybetmenin ardından huzuru ararken, Savaş Çocukları tarafından esir alınır. Bölgenin su ve benzin gibi kaynaklarını elinde tutan hükümdar Ölümsüz Joe'nin bölgesinde kan torbası olarak tutulan Max, her an kaçış için fırsat kollamaktadır.

Baby Driver

Yönetmenliğini ve senaristliğini Edgar Wright tarafından gerçekleştirilmiş 2017 çıkışlı aksiyon, komedi ve suç filmidir. Filmin başrollerinde Ansel Elgort, Kevin Spacey, Lily James, Eiza González, Jon Hamm, Jamie Foxx ve Jon Bernthal yer almaktadır. Bir suç patronu için çalışmaya zorlandıktan sonra, başarısız bir soygunda kendini bulan genç bir sürücünün kaçış hikâyesi konusu anlatılmaktadır.

Kingsman: Gizli Servis  

Yönetmenliğini Matthew Vaughn'un üstlendiği, Dave Gibbons ve Mark Millar'ın The Secret Service adlı çizgi romanından uyarlanan casusluk, aksiyon ve komedi türlerindeki 2014 yapımı Amerikan-Britanya filmi.  Colin Firth, Samuel L. Jackson, Mark Strong, Taron Egerton ve Michael Caine'in rol aldığı filmde, potansiyel bir gizli ajan olan Gary "Eggsy" Unwin'in eğitim sürecini ve bu süreçte yaşananları konu almaktadır.

Sarışın Bomba

David Leitch tarafından yönetilen 2017 yapımı ABD aksiyon filmi. Başrollerinde Charlize Theron ve James McAvoy'un yer aldığı filmde ayrıca John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella ve Toby Jones rol almıştır. Gizli bir MI6 ajanı, Soğuk Savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve çift ajanların kayıp listesini kurtarmak için Berlin'e gönderilmesi konu edinilmiştir.

Asfaltın Kralları 

1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nın gerçek hikayesini konu alan film, Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisinin Amerikalı tasarımcılardan sıfırdan bir otomobil yapmaları istemesiyle başlar. Ekip yıllardır kazanan Ferrari’yi alt edebilmek için işin başına koyulur. Filmin yönetmenliğini   James Mangold üstlenmiştir oyuncu kadrosunda ise Matt Damon, Christian Bale, Caitriona Balfe yer almaktadır.

Born to Race

Danny, yasadışı sokak yarışına katıldığı için ayrı yaşadığı ve anlaşamadığı babasının yanına gönderilir. Yeni bir yaşam tarzına alışmaya çalışan Danny Jessica ile arkadaş, Jessica’nın eski erkek arkadaşıyla hız yarışı yapmak zorunda kalır. Filmin Yönetmenliğini Alex Ranarivelo yapmıştır. Oyuncu kadrosunda ise Nicole Badaan, Ali Afshar, Joseph Cross yer almaktadır.

Speed Racer

Speed Racer genç bir hız yarışçısıdır, The Crucible adlı cross-country rallisi abisinin ölümüne sebep olmuştur. Speed’se abisinin ölümüne sebep olan bu ralli yarışında birinci olmak için elinden gelen her şeyi yapar. Filmin Yönetmenliğini Lilly Wachowski yaparken oyuncu kadrosunda ise Emile Hirsch, Christina Ricci, John Goodman yer almaktadır.

Death Race

Hayatta kalmak için yarışmak zorunda kalan mahkum Jensen Ames, işlemediği bir cinayetten dolayı mahkumdur hapishaneye girmemek için ölüm yarışlarına katılan Jensen’in tek şansı karşısına gelen her yarışçıyı öldürmektir. Filmin yönetmenliğini Paul W.S. Anderson üstlenmiştir. Oyuncu Kadrosunda Jason Statham, Tyrese Gibson, Joan Allen yer almaktadır.