Kolajenin Faydalarını Bilmeyen Kalmayacak!

PCR testinde yeni buluş Türk bilim insanlarından yeni buluş PCR Testi artık burundan yapılmayacak

Devlet korumasında yetişen çocuklara otizm taraması

AKCİĞER SAĞLIĞI DOKTORLARI PANDEMİ SÜRECİNİN HENÜZ BİTMEDİĞİNE DİKKAT ÇEKİYOR

Roche, Meme Kanseriyle Mücadelede  Hasta Yolculuğuna olan Desteğini Sürdürüyor

Artık e-Devlet üzerinden yapılabilecek

Vaka sayısı 30 Bin

Güney Kore’de Sonbahar Festival Zamanı

Google Eart’teki En Garip Yerler

Dünyanın En Çılgın ve İlginç Otelleri

Buluşlarından nefret eden ve pişman olan mucitler

Klasik Araba Tutkunlarının Vazgeçilmez Klasik Arabaları

Güneş Sisteminin En uzak Gezegeni Neptün Hakkında Bilgiler

Merkür gezegeni hakkında bilinmesi gereken 20 madde

Film Önerisi Arayanlar İçin Farklı Konularıyla Film Önerileri

The Batman yapımcıları son fragmanı yayınladı

Motivasyon Konulu Filmler En İyi 15 Motivasyon Filmi

Sinema Dünyasının En İyi Soygun Filmleri

Son Zamanların En Çok İzlenen Savaş Filmleri

Konusu Lisede Geçen En İyi Filmler

Inception (Başlangıç) Filmine Benzeyen Filmler

OSMANGAZİ BELEDİYESİ

Bursa Bölge

Osmangazi Belediyesi’nin Aşure Geleneği Sürüyor

Dünyanın En Çılgın ve İlginç Otelleri

Farklı deneyimler sunan ilginç oteller

Dünyanın En Çılgın Otelleri

Jumbo Hostel Stockholm

Boeing 747 uçağını çürümeye bırakılacağına otel olarak değerlendiren çılgın girişimciler 25 odalı bir oteli turizme kazandırdılar. . Uçağın arkasında resepsiyon alanı, tuvalet ve duşların bulunduğu bir bölüm vardır ayrıca kafe de bulunmaktadır.  Üst güverte de bir konferans odası ve Düğün süiti vardır.

Hotel Everland

İçinde banyo, kral odası ve salon bulunan tek odalı bir oteldir.  Ayrıca otelin işletme konsepti de sanatçılar tarafından belirlenmiştir.  Oda sadece bir gece için rezerve edilebilir, mini bar tamamen dolu ve fiyata dâhildir, kahvaltı kapıya teslim ediliyor ve bir plak koleksiyonu hizmete sunulmuştur.

Buz oteli

Her yıl yeniden inşa edilen otel 2000 yılından beri misafirlerini ağırlıyor. Tamamı buzdan oluşmaktadır. Tavanları 18 metreyi buluyor, orijinal sanat eserleriyle kaplı duvarları ve buz bloklarından oyulmuş mobilyalarıyla Ice Hotel'i yapmak için 5 haftada , 500 ton buz ve 15.000 ton kar gerektiriyor

Sala Silvergruva (İsveç)

Gümüş madeninde tek odalı bir otel Yerin 155 metre derinliğinde bir otel düşünün. Dünyanın en iyi korunmuş maden alanlarından biri olan Sala Silvermine'de konuklar harika deneyimler yaşıyor.

Capsule Hotel (Hollanda):

İlk olarak 1972'de inşa edilmişler, 4.25 metre çapındadırlar ve dışarıdan bir kilit ve içeride bir 'acil' kimyasal tuvaletin eklenmesi dışında değiştirilmemişlerdir. Herkesin lüks tercihi olmasa da, her bölme üç kişiye kadar hava koşullarına karşı rahat koruma sağlar. İlk olarak 2004 yılında bir sanat projesi olarak konaklama için yaratılan sahibi Denis Oudendijk'in kullanıma hazır 8 farklı modeli var ve şu anda Amsterdam'ın merkezinde ve Nantes, Fransa'da ek lokasyonlar üzerinde çalışıyor.

 Zürafa Malikanesi Kenya

Nairobi'nin hemen dışında 140 dönümlük yerli ormanla çevrili bu küçük ve seçkin otel, yerleşik zürafa sürüsü ile ünlüdür. Kahvaltı masasında, kapıda veya yemek yerken zürafayı besleme ve fotoğraflama deneyiminin keyfini çıkarabileceğiniz, zürafaların pencereden kafalarını uzattığı dünyadaki tek yer burası. Mülk, zürafanın yanı sıra birçok kuş türüne, büyük yaban domuzu ailelerine ve yakalanması zor Bush Buck'a da ev sahipliği yapmaktadır.

Das Park Hotel 

Devasa beton kanalizasyon borularından yapılmış odaları olan bir otel biraz tuhaf gelebilir, ancak bu sanatsal yaratım, her yerde ucuz konaklama sağlamak için düşünüle bilinir  9,5 tonluk bu betonlar farklı konaklama deneyimi sunmaktadır. bölümler, neredeyse tüm beton fabrikalarında ve oden konforlu bir çift kişilik yatak, minibar ve 01:00'e kadar oda servisi. Gece kuşları için resepsiyon 24 saat açık.

Hotel Im Wasserturm (Almanya)

Bir zamanlar 19. yüzyıl Avrupa'sının en büyük su kulesiydi. 1990'da Fransız tasarımcı Andrée Putman burayı 78 odalı zarif bir otele dönüştürdü

Waterworld Hotel (Çin): 

Atkin's Architecture Group, bu çarpıcı eserle uluslararası bir tasarım yarışmasında birincilik ödülü kazandı. Çin'in Songjiang kentinde su dolu muhteşem bir taş ocağında yer alan 400 yataklı resort otel, taş ocağının doğal unsurları içinde benzersiz bir şekilde inşa edilmiştir. Sualtı ortak alanları ve misafir odaları benzersizliğe katkıda bulunuyor. Aynı zamanda kafeler, restoranlar ve spor tesislerine de sahiptir.

He De Vrouwe van Stavoren Hotel (Hollanda)

Eskiden Fransız şatosundan 14.500 litre Beaujolais şarabıyla doldurulmuş, şimdi her biri standart olanaklara sahip iki kişilik mütevazı bir odaya ve hatta bitişik bir banyoya ve bir oturma odasına sahiptir. Şarap tutkunu değilseniz sizi rahatsız edebilecek tek şey, fıçıların hala koruduğu şarap kokusu. Sonuç olarak, Kuzey Hollanda'nın Stavoren kentindeki Barrel Hotel, çok keyifli bir deneyim yaşatıyor. Ucuzdur.