Yabanmersininin Cildiniz İçin Şaşırtıcı Faydaları

En iyi kas iyileştirici 10 yiyecek ve içecek

Vejetaryenler için 6 İyi D Vitamini Kaynağı

Saç Dökülmesini Önlemek için İpuçlar

Sağlık Bakanlığı 2022 Bütçesi TBMM Plan Bütçe Komisyonunda Kabul Edildi

Alzheimer'e umut olacak deney: Hafıza silme çalışması

İlk yardım hayat kurtarır

Gotik Mimarisinin En iyi Örneklerinden Aziz Vitus Katedrali Prag

Bizans Mimari Sanatının En iyi Örneklerinden San Marco Bazilikası İtalya

İspanya'nın Sembollerinden La Sagrada Familia

Türkiye'nin en pahalı ili

Bursa, Kasım’da başka güzel

Mardin'de asırlık tarihi bina kendi enerjisini üretecek

Güney Kore’de Sonbahar Festival Zamanı

Aşk Benim Soyadım Konusu ve Fragmanı

Dram ve Bilim Kurgunun Bir Arada Olduğu Harika Bir Film Finch

Son Zamanların En iyi Komedi Dizileri

Hint Sinemasının Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmleri 20 Hint Filmi

The Age Of The Caveman 2” ile Avrupa satış rekoru kırdı

Son Zamanların En İyi 10 Savaş Filmi

Tenet Filmini Beğendiyseniz İzlemeniz Gereken Harika Filmler Sizleri Bekliyor

EN İYİ ANGELİNA JOLİE FİLMLERİ

EN İYİ ANGELİNA JOLİE FİLMLERİ

Güzelliği, oyunculuğu ve hayırsever kişi ile ön plana çıkan Angelina Jole'nin en İyi 10 filmi

Güzelliğiyle Dillere Destan Olan Angeline Jolie’nin En İyi 10 Filmi

4 Haziran 1975 doğumlu olan Angeline Jolie Film Yapımcılığı ve oyunculuğunun yansıra hayırsever kişiliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Angelina Jolie birçok kez en çekici kadını unvanı ile listelerde yer almıştır.

Angelina Jolie’nin en iyi 10 filmi

1 Malefiz

Fantastik film kategorisinde yer alan Malefiz 2014 yapımı ABD filmidir. Disney’in 1959 yılında çektiği Uyuyan Güzel Masalının uyarlamasıdır. Hikâye Kötü peri Malefiz’in gözünden anlatılmaktadır. Yönetmenliğini Robert Stromberg yaraken oyuncu kadrosunda ise Angelina Jolie, Elle Fanning, Sam Riley, Juno Temple ve Imelda Staunton yer almaktadır.

2 Wanted

 Yönetmenliğini Timur Bekmanbetov’un yaptığı filmin oyuncu kadrosunda James McAvoy .... Wesley Gibson, Morgan Freeman .... Sloan , Angelina Jolie .... Fox, Thomas Kretschmann .... Cross, Common .... The Gunsmith, Konstantin Khabensky .... Yok edici, Marc Warren .... Tamirci adam, Dato Bakhtadze .... Kasap, Terence Stamp .... Pekwarsky, David O'Hara .... Bay X, Chris Pratt .... Barry, Kristen Hager yer almaktadır

3 Bay ve Bayan Smith

Bay & Bayan Smith, başrollerini Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin paylaştığı 2005 yapımı aksiyon filmidir.  Yönetmenliğini Doug Liman üstlenmiştir. Oyuncu kadrosunda ise Angelina Jolie, Brad pitt, Adam Brody, Kerry Washington ve vinse Vaughn yer almaktadır.

4 Ajans Salt

Oscar Ödüllü Angelina Jolie ve Liev Scheiber’in boşrollerini paylaştığı filmin yönetmenliğini Philip Noyce Üstlenmiştir.  Angelina Jolie’nin CIIA ajanı olarak canlandırdığı role ilk önce Tom Cruise düşünülmüş ama senaryo daha sonra Jolie için yeniden yazılmıştır.

5 Lara Croft Tom Raider

Seri olan filmin Başrolünde Angelina Jolie’yi görmekteyiz. 2001 ve 2003 Yıllarında yayınlanan film izleciler  tarafından beğeni ile karşılanmıştır.

6 Sahtekâr

2008 yapımı olan film  Angelina Jolie'nin başrolde olduğu ayrıca John Malkovich, Geoff Pierson, Jeffrey Donovan, Jason Butler Harner, Colm Feore, Amy Ryan ve Michael Kelly gibi oyuncuları  filmin kadrosunda görmekteyiz. 15 Ekim 2007'de çekimleri başlayan film Aralık 2007'de tamamlanmıştır.

7 Hayatın Hakkını Ver

Hayatın Hakkını Ver Stephen Herek tarafından 2002 yılında çekilmiş bir romantik-komedi filmidir. Filmin ana karakteri muhabir Lanie Kerrigan ve ana konusu onun hayatın anlamını aramasıdır.  Filmin yönetmeliğini Stephen Herek yapmıştır.

8 Aklım Karıştı

Aklım Karıştı, başrollerini Winona Ryder ve Angelina Jolie'nin paylaştığı, bir gencin 18 ay boyunca akıl hastanesinde kalışını anlatan 1999 yapımı filmdir. Türkiye'de fragmanları yayınlanmış fakat gösterime girmemiştir. Filmin yönetmen koltuğunda James Mangold Yer alırken oyuncu kadrosunda ise Winona Ryder, Angeline Jolie, Brittany Murpy, Clea DuVall,  ve Elisabeth Moss yer almaktadır.

9 Kirli Sular

Kirli Sırlar, yönetmenliğini ve yapımcılığının büyük bir bölümünü Robert De Niro'nun yaptığı, başrollerinde Matt Damon ve Angelina Jolie'nin oynadığı 2006 ABD yapımı casus filmidir. Filmin senaryosu Eric Roth tarafından yazılmış olup, De Niro ile birlikte James G. Robinson ve Jane Rosenthal tarafından uyarlanmıştır.

10 60 Saniye

60 Saniye, Scott Rosenberg'in yazdığı, Dominic Sena'nın yönettiği, başrollerini Nicolas Cage ve Angelina Jolie'nin üstlendiği, 2000 yılı yapımı olan bir aksiyon filmidir.