Yabanmersininin Cildiniz İçin Şaşırtıcı Faydaları

En iyi kas iyileştirici 10 yiyecek ve içecek

Vejetaryenler için 6 İyi D Vitamini Kaynağı

Saç Dökülmesini Önlemek için İpuçlar

Sağlık Bakanlığı 2022 Bütçesi TBMM Plan Bütçe Komisyonunda Kabul Edildi

Alzheimer'e umut olacak deney: Hafıza silme çalışması

İlk yardım hayat kurtarır

Gotik Mimarisinin En iyi Örneklerinden Aziz Vitus Katedrali Prag

Bizans Mimari Sanatının En iyi Örneklerinden San Marco Bazilikası İtalya

İspanya'nın Sembollerinden La Sagrada Familia

Türkiye'nin en pahalı ili

Bursa, Kasım’da başka güzel

Mardin'de asırlık tarihi bina kendi enerjisini üretecek

Güney Kore’de Sonbahar Festival Zamanı

Aşk Benim Soyadım Konusu ve Fragmanı

Dram ve Bilim Kurgunun Bir Arada Olduğu Harika Bir Film Finch

Son Zamanların En iyi Komedi Dizileri

Hint Sinemasının Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmleri 20 Hint Filmi

The Age Of The Caveman 2” ile Avrupa satış rekoru kırdı

Son Zamanların En İyi 10 Savaş Filmi

Tenet Filmini Beğendiyseniz İzlemeniz Gereken Harika Filmler Sizleri Bekliyor

HOCAKÖY’DE 7 SOKAK BETON YOLLA KAPLANDI

CUMHURBAŞKANIMIZIN BELİRLEDİĞİ HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞIYORUZ

Kırsal mahallelere konforu ulaştıran İnegöl Belediyesi, Hocaköy Mahallesinde 7 sokakta toplam 1,5 km uzunluğunda beton yol uygulaması yapıyor. Sona gelinen çalışmayı Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi. Her alanda çalışmalarını titizlikle sürdüren İnegöl Belediyesi, özellikle kırsal mahallelerde konforu arttıracak yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda Hocaköy Mahallesinde 7 sokak beton yol ile kaplanıyor. Mahallede çalışmalar hummalı bir şekilde sürerken, Belediye Başkanı Alper Taban da beraberindeki heyetle birlikte önümüzdeki hafta tamamlanması planlanan beton yol uygulamasını yerinde inceledi.

CUMHURBAŞKANIMIZIN BELİRLEDİĞİ HEDEFLER DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞIYORUZ

İnceleme sonrası çalışmayla ilgili bir açıklama da yapan Başkan Alper Taban, “Hocaköy Mahallemizde ekiplerimiz yoğun bir çalışma içerisinde. Burada 7 sokakta yol kaplama çalışmalarımız sürüyor. Malumunuz merkezdeki tüm imkanları kırsala taşımak üzere Sayın Cumhurbaşkanımızın açtığı hedefler doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz. Buralarda da gerek altyapı çalışmaları, yol kaplama çalışmaları, ihtiyaç olan park alanları, otopark alanları, tretuvar gibi tüm eksikleri gidermek üzere planlamalarımızı hayata geçiriyoruz. Hocaköy Mahallemizde toplam 7 sokak; 5651, 5652, 5653, 5654, 5657, 5658 ve 5659. Sokaklarda silindirle sıkıştırılmış beton yol uygulamasını hayata geçiriyoruz. Arkadaşlarımız toplamda yaklaşık 1,5 km’lik beton yol uygulamasını hayata geçirmiş olacaklar. 5 bin ton beton uygulanacak bu bölgede. Çalışmada artık sona gelmiş durumda. Önümüzdeki hafta tamamlanmış olacak” dedi.

YERLİ VE MİLLİ YATIRIM

Yerli ve milli beton yol uygulamasına da değinen Taban, “Ben bu çalışmaları çok kıymetli buluyorum. Buralar bizim yaşam alanlarımız. Gerek mahallede yaşayan gerek bu alanı gelip geçerek kullanan herkesin faydalanacağı hizmetler. Ve aynı zamanda kalıcı hizmetler. Sağlam, yerli ve milli uygulamalar. Asfalt uygulamalarına göre de yüzde 50 tasarruflu olan uygulamalar. Burada toplamda 700 bin TL’lik bir çalışma oldu. İnşallah hep birlikte daha iyilerini de yapmak için çalışacağız” açıklamalarında bulundu.