Kolajenin Faydalarını Bilmeyen Kalmayacak!

PCR testinde yeni buluş Türk bilim insanlarından yeni buluş PCR Testi artık burundan yapılmayacak

Devlet korumasında yetişen çocuklara otizm taraması

AKCİĞER SAĞLIĞI DOKTORLARI PANDEMİ SÜRECİNİN HENÜZ BİTMEDİĞİNE DİKKAT ÇEKİYOR

Roche, Meme Kanseriyle Mücadelede  Hasta Yolculuğuna olan Desteğini Sürdürüyor

Artık e-Devlet üzerinden yapılabilecek

Vaka sayısı 30 Bin

Güney Kore’de Sonbahar Festival Zamanı

Google Eart’teki En Garip Yerler

Dünyanın En Çılgın ve İlginç Otelleri

Buluşlarından nefret eden ve pişman olan mucitler

Klasik Araba Tutkunlarının Vazgeçilmez Klasik Arabaları

Güneş Sisteminin En uzak Gezegeni Neptün Hakkında Bilgiler

Merkür gezegeni hakkında bilinmesi gereken 20 madde

Film Önerisi Arayanlar İçin Farklı Konularıyla Film Önerileri

The Batman yapımcıları son fragmanı yayınladı

Motivasyon Konulu Filmler En İyi 15 Motivasyon Filmi

Sinema Dünyasının En İyi Soygun Filmleri

Son Zamanların En Çok İzlenen Savaş Filmleri

Konusu Lisede Geçen En İyi Filmler

Inception (Başlangıç) Filmine Benzeyen Filmler

OSMANGAZİ BELEDİYESİ

Bursa Bölge

Osmangazi Belediyesi’nin Aşure Geleneği Sürüyor

Örümcek Adam Film Serisi Hangi Sırayla İzlenir

Örümcek Adam Filmlerinden oluşan Film serisi Tüm Örümcek adam Filmleri

ÖRÜMCEK ADAM FİLM SERİSİ

1. Örümcek Adam 
Serinin ilk filmi olma özelliğini taşıayn Filmin yönetmenliğini SAm Raimi yapmıştır. filmin oyuncu kadrsounda ise Tobey Maguire, Willem Dafoe, Kirsten Dunst, Jam  es Franco, Cliff Robertson ve Rosemary Harris yer almaktadır. Kendi halinde bir öğrenci olan Peter Parkerin bir müze gezizi sonrası örümcek tarafından ısırıldıktan sonra genetik mutasyona uğraması konu edinmektedir. 


2. Örümcek Adam 2 
Serinin ikinci filmi olan Örümcek Adam 2 Filminin yönetmenliğini ilk filmde de yönetmenliğini üstelenen Sam Raimi'yi görmekteyiz. Filmin oyuncu kadrosunda  Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco , Dylan Baker, Alfred Molina , J.K. Simmons, Joanne Baron yer almaktadır. Peter Parker Örümcek adam olmanın vermiş olduğu nimetlerden faydalanırken bir yandan da sakladığı bu sırrın onun sevdiklerine verebileceği zararları konusu anlatılmaktadır. 


3. Örümcek Adam 3 
Serinin 3 filminde yönetmen koltuğunda yeniden Sam Rami'yi görmekteyiz Örümcek Adam Film serinde son yönetmenlik görevini yapan Sam Raimi bir sonraki serilerde koltuğunu başka yönetmenlere bırakacaktır. Filmin oyuncu kadrosunda Tobey Maguire , Kirsten Dunst, James Franco, Thomas Haden Church, Topher Grace, Dylan Baker yer almaktadır. Peter Amcasnın katilinin kim olduğunu öğrenir ve katilinin bir deney sonucu kum adama dönüştüğünü farkeder. Peter Amcasının katili ile bir  kanalizasuyonda dövüşür. peter bu sırada karanlık bir yüzünün olduğunu farkeder. Karanlık tarafa yönelen Peter iyi ve kötünün arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. 


4. İnanılmaz Örümcek Adam 
bu film ile yönetmen koltuğunda MArc Webb'i görmnekteyiz baştan sona değişikliklerin görüldüğü filmde yer alan oyuncular ise Andrew Garfield, Emma Stone, Sally Field, Martin Sheen, Rhys Ifans, Campbell Scott, Julianne Nicholson yer almaktadır. Peter yıllar sonra ailesiyle ilgili bilgiler edinmek ister ve geçmişini araştırmak ister. araştırmaları sırasında babasının çantasında bir fotoğraf bulur. Connors, Oscorp ta çalışmaktadır ve oraya gider. Gizlice girdiği odada örümcek tarafından ısırılır. Dr.Connors la tanışır ve ona çalışmalarında yardımcı olacak formülü verir. Peter, amcası ve yengesi ile tartışır. Amcası peşinden gider. Bir marketi soyan hırsıza engel olmayan Peter amcasının hırsızı engellemeye çalışması sonrasında hırsızın amcasını vurmasına tanık olur. Peter kendine maske yapar ve hırsızın peşine düşer. 


5. İnanılmaz Örümcek Adam 2
Herşetyin bir bedeli olduğu gibi örümcek adam olmanında bir bedeli vardır. Artık Peter için bu bedelin ödenmesi sırası gelmiştir. New York'u etkisi altına alan kaostan kurtulmanın bir tek yolu vardır oda Peter'in düşmanlara karşı vereceği mücadeledir. Yönetmen koltuğunda Marc Webb yer alırken filmin oyuncu kadrosunda     Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx, Dane DeHaan, Sally Field, Campbell Scott, Paul Giamatti, Embeth Davidtz, Colm Feore, Felicity Jones yer almaktadır. 


6. Örümcek Adam Eve Dönüş 
Yönetmen koltuğunda görmeye alıştığımız Marc Webb yerini Jon Watss!a bırakmıştır. Yeni kadro ile vizyona giren film bir çok sinema eleştirmeni tarafından olumlu eleştirel almıştır. Filmin kadrosunda Peter Parker / Örümcek Adam'ı canlandıran Tom Holland ile birlikte Michael Keaton, Jon Favreau, Gwyneth Paltrow, Zendaya, Donald Glover, Jacob Batalon, Laura Harrier, Tony Revolori, Bokeem Woodbine, Tyne Daly, Marisa Tomei ve Robert Downey Jr.'ın da yer aldığı film; Örümcek Adam olarak Akbaba ile yüzleşirken aynı zamanda lise hayatını devam ettirmeye çalışan Peter Parker'ı konu almaktadır.


7. Örümcek Adam Evden uzakta 
Örümcek Adam eve Dönüş filminin devam nitaliğinde olan filmin yönetmenliğini Jon Watss yapmıştır. Filmin kadrosunda Peter Parker / Örümcek Adam'ı canlandıran Tom Holland ile birlikte Samuel L. Jackson, Zendaya, Cobie Smulders, Jon Favreau, J. B. Smoove, Jacob Batalon, Martin Starr, Marisa Tomei ve Jake Gyllenhaal'ın da yer aldığı film; Parker'ın Avrupa'ya düzenlenen bir okul gezisindeyken Elementler ile yüzleşmek üzere Nick Fury ve Mysterio tarafından işe alınmasını konu edinmektedir.