Kolajenin Faydalarını Bilmeyen Kalmayacak!

PCR testinde yeni buluş Türk bilim insanlarından yeni buluş PCR Testi artık burundan yapılmayacak

Devlet korumasında yetişen çocuklara otizm taraması

AKCİĞER SAĞLIĞI DOKTORLARI PANDEMİ SÜRECİNİN HENÜZ BİTMEDİĞİNE DİKKAT ÇEKİYOR

Roche, Meme Kanseriyle Mücadelede  Hasta Yolculuğuna olan Desteğini Sürdürüyor

Artık e-Devlet üzerinden yapılabilecek

Vaka sayısı 30 Bin

Güney Kore’de Sonbahar Festival Zamanı

Google Eart’teki En Garip Yerler

Dünyanın En Çılgın ve İlginç Otelleri

Buluşlarından nefret eden ve pişman olan mucitler

Klasik Araba Tutkunlarının Vazgeçilmez Klasik Arabaları

Güneş Sisteminin En uzak Gezegeni Neptün Hakkında Bilgiler

Merkür gezegeni hakkında bilinmesi gereken 20 madde

Film Önerisi Arayanlar İçin Farklı Konularıyla Film Önerileri

The Batman yapımcıları son fragmanı yayınladı

Motivasyon Konulu Filmler En İyi 15 Motivasyon Filmi

Sinema Dünyasının En İyi Soygun Filmleri

Son Zamanların En Çok İzlenen Savaş Filmleri

Konusu Lisede Geçen En İyi Filmler

Inception (Başlangıç) Filmine Benzeyen Filmler

OSMANGAZİ BELEDİYESİ

Bursa Bölge

Osmangazi Belediyesi’nin Aşure Geleneği Sürüyor

Sinema Dünyasının En İyi Soygun Filmleri

Soygun Filmlerinin Yer aldığı Film Önerileri

En İyi Soygun Filmleri. Son zamanların en çok izlenen soygun filmleri 

1 Ocean's Eleven

2001 yılında sinema severlerlke buluşan Ocean's Eleven filmi 1960 yılında çekilen Ocean's Eleven’ın yeniden sinema dünyasına kazandırılmasıdır. Hapisten yeni çıkan Danny Ocean ve Rusty Ryan, Danny'nin eski karısı Tess'in sevgilisi Terry Benedict'in kumarhanelerini soymak için bir plan yapmıştır. Planı gerçekleştirmek için de 11 kişilik bir ekip toplarlar.

Yönetmen  Steven Soderbergh

Oyuncular: George Clooney, Matt Damon, Andy Garcia, Brad Pitt, Julia Roberts, Don Cheadle, Casey Affleck, Scott Caan, Elliott Gould, Bernie Mac, Carl Reiner

2 Widows Dul Kadınlar

Kocalarının gerçekleştirmiş olduğu bir soygun sonrasında ölmeleri onlara içinden çıkılamayacak sorunlar yaşatmıştır. Yüklü miktarda olan borç için daha önce hiçbir ortak noktaları olmayan 4 kadın kocalarından kalan borçları yüzünden yolları birbiriyle kesişir.

Yönetmen: Steve McQueen

Oyuncular: Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki, Cynthia Erivo, Colin Farrell, Brian Tyree Henry, Daniel Kaluuya, Jacki Dokumacı, Carrie Rakun, Robert Duvall

3 Baby Driver Tam Gaz

Filmin orijinal isminin Baby Driver olmasına karşın Türkiye sinemalarında Tam Gaz olarak yerini almıştır. Deneyimli bir sürücücü olan genç, suç patronu için çalışmak zorunda kalır. Sürücü bir süre sonra sürücü kendini başarısız bir soygunun içinde bulur.

Yönetmen Edgar Wright

Oyuncular: Ansel Elgort, Kevin Spacey, Lily James

4 Kibarca Öldürmek

2012 Yılı yapımı olan film birçok eleştirmen tarafından olumlu eleştiriler almıştır. Büyük paraların döndüğü yeraltı kumar işletmesinde bir soygun gerçekleşir ve soygunu gerçekleştirenler arkalarında birçok iz bırakır. İşini temiz ve kibarca yapan Jackie Cogan bu soygunu araştırmak için görevlendirilir.

Yönetmen: Andrew Dominik

Oyuncular: Brad Pitt, Scoot McNairy, James Gandolfini

5 The Place Beyond the Pines Babadan Oğula

Ailesini geçindirmek için bir zamanlar motosiklet dublorlüğü yapan Luke daha sonra banka soymaya çalışır.

Yönetmen:  Derek Cianfrance

yuncular: Ryan Gosling, Bradley Cooper, Eva Mendes

6 Drive

Film Hollywood'da dublörlük yapan ve iyi araba kullanabildiği için geceleri de soygunlara katılan birinin (Gosling) yaşamını merkeze almaktadır. Sürücünün yasa dışı hayatı, güzel komşusu Irene'nin (Mulligan) hapisteki kocasına yardım etmeyi kabul etmesiyle daha da tehlikeli bir hale bürünür. Zira bir anda kendisini Los Angeles'ın en tehlikeli adamlarının hedef listesinde bulur. Şimdi hem kendi hayatını, hem Irene ve oğlununkini kurtarmak için yapacağı tek şey en iyi bildiği şekilde sadece araba sürmektir.

Yönetmen: Nicolas Winding Refn,

Oyuncular: i Ryan Gosling, Carey Mulligan, Bryan Cranston, Christina Hendricks, Ron Perlman, Oscar Isaac ve Albert Brooks

7 American Animals

Gerçek bir soygun hikayesinin anlatıldığı filmde 4 arkadaşın Amerika tarihinde gerçekleşmiş en büyük soygunu yaparlar. Sıradan yaşamlar süren dört genç, Amerika tarihindeki en büyük sanat hırsızlıklarından birini gerçekleştirmeye karar verdiklerinde hiçbirşey sandıkları gibi gerçekleşmez.

Yönetmen:  Bart Layton

Oyuncular: Evan Peters, Blake Jenner, Barry Keoghan

8 Logan Lucky

Nascar yarışlarında gerçekleştirmek istedikleri soygun için plan yapan iki kardeş FBI ajanının davayı soruşturmaya başlamasıyla son bir engelle karşılaşırlar.

Yönetmen Steven Soderbergh

Oyuncular: Channing Tatum, Adam Driver, Daniel Craig

9 Inception

Bilim kurgunun da dahil olduğu soygun filmi 2010 Yılında Sinemaseverlerle buluşmuştur. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği her şeye mal olmuştur.

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular:      Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Cillian Murphy, Ken Watanabe, Tom Hardy, Michael Caine

10 Hırsızlar Şehri

Boston'nun Charlestown bölgesi soygunlarla ve çeşitli suçlarla sahne olmaktadır. Becerikli bir hırsız grubu bir bankayı soyar ve müdür yardımcısı Claire'i rehin alır. Mürettebat üyelerinden biri Claire'e aşık olduğunda işler karmaşıklaşmaya başlar.

Yönetmen: Ben Affleck

Oyuncular: Ben Affleck, Rebecca Hall, Jon Hamm