Yabanmersininin Cildiniz İçin Şaşırtıcı Faydaları

En iyi kas iyileştirici 10 yiyecek ve içecek

Vejetaryenler için 6 İyi D Vitamini Kaynağı

Saç Dökülmesini Önlemek için İpuçlar

Sağlık Bakanlığı 2022 Bütçesi TBMM Plan Bütçe Komisyonunda Kabul Edildi

Alzheimer'e umut olacak deney: Hafıza silme çalışması

İlk yardım hayat kurtarır

Gotik Mimarisinin En iyi Örneklerinden Aziz Vitus Katedrali Prag

Bizans Mimari Sanatının En iyi Örneklerinden San Marco Bazilikası İtalya

İspanya'nın Sembollerinden La Sagrada Familia

Türkiye'nin en pahalı ili

Bursa, Kasım’da başka güzel

Mardin'de asırlık tarihi bina kendi enerjisini üretecek

Güney Kore’de Sonbahar Festival Zamanı

Aşk Benim Soyadım Konusu ve Fragmanı

Dram ve Bilim Kurgunun Bir Arada Olduğu Harika Bir Film Finch

Son Zamanların En iyi Komedi Dizileri

Hint Sinemasının Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmleri 20 Hint Filmi

The Age Of The Caveman 2” ile Avrupa satış rekoru kırdı

Son Zamanların En İyi 10 Savaş Filmi

Tenet Filmini Beğendiyseniz İzlemeniz Gereken Harika Filmler Sizleri Bekliyor

YENİCEKÖY’DE PARKLAR YENİLENİYOR

İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesinde kullanım ömrünü tamamlamış 10 farklı çocuk oyun alanını revize etmek için çalışmalara başladı.

Hizmet seferberliğini sürdüren İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesinde çocuk parklarını revize etmek için çalışma başlattı. Kullanım ömrünü tamamlamış 10 ayrı alandan 3’ünde çalışmalar sürerken, 7 ayrı parkın da tespitleri yapıldı.

ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ PARKLAR YENİLENİYOR

Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, bugün beraberindeki heyetle birlikte Terminal Caddesi üzerinde bulunan çocuk oyun alanı ile yanında bulunan koruluk alanda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İnceleme sonrası bir açıklama da yapan Başkan Yardımcısı Dülger, “Bugün Yeniceköy Mahallesi Terminal Caddesindeyiz. Yeniceköy Mahallesinde yakın zamanda ekonomik ömrünü tamamlamış olan eski parklarda revizyon çalışmalarını başlattık. Bugün yine burada yaklaşık 1000 m2 alan içerisinde ömrünü tamamlamış bir parkımızı revize etmeye başladık. Yaptığımız çalışma kapsamında 170 m2 çocuk oyun alanı, 130 m2 fitness alanı, 100 m2 yeşil alan, 500 m2 sert zemin, tretuvar ve oturum alanları bulunmakta. Çocuk oyun alanının zemini dökme kauçuk zemin, fitness alanının zeminini de akrilik zemin uygulaması şeklinde yapıyoruz” dedi.

KORULUK ALAN ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Koruluk alan çalışması hakkında da bilgi veren Dülger, şöyle devam etti: “Hemen yan tarafta da yine 1000 m2’lik bir alan üzerinde koruluk alan çalışması yapıyoruz. Koruluk alanın etrafını tretuvarla çevirerek ilgili çalışmalarımızı bitirip oranın da güzel bir koruluk alana dönüşmesi için çalışmalarımızı yapıyoruz. Burada da yine 250 m2’lik bir sert zemin alanı olacak. Kalan 740 m2 ise yeşil alan olacak.”

10 PARK REVİZE EDİLMİŞ OLACAK

“Yeniceköy Mahallemizde farklı alanlarda da revize çalışmalarımız sürüyor. 430. Sokakta çocuk oyun alanı, Karşıya Caddesinde de yine bir çocuk oyun alanının revizesi devam ediyor. Yeniceköy Mahallemizde önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalarla toplamda 10 çocuk oyun alanımızda revize çalışması yapılmış olacak.”