Güney Kore’de Sonbahar Festival Zamanı

Google Eart’teki En Garip Yerler

Dünyanın En Çılgın ve İlginç Otelleri

Buluşlarından nefret eden ve pişman olan mucitler

Klasik Araba Tutkunlarının Vazgeçilmez Klasik Arabaları

Güneş Sisteminin En uzak Gezegeni Neptün Hakkında Bilgiler

Merkür gezegeni hakkında bilinmesi gereken 20 madde

Van Gogh'un Ölmeden Önce Çizdiği Tablolar Sonsuzluğun Eşiğinde Tablosu

Sanat Dünyasının En iyi REssamlarından Vincent Van Gogh'un En Önemli Eserlerinden Sonsuzluğun Eşiğinde Tablosu

Makyaj Sanatçısı Mimi Choi makyajları ile şaşkınlık yaratıyor

Makyaj dehasının yapmış olduğu makyaj çalışmaları

Ünlü oyuncu karakterlerinin gerçek hayattaki yansımaları

Çocukluğumuzun oyun dünyası karakterleri günümüzde nasıl görünürdü

Sanatçı Sonsuz Görünen Masalar Yaparak Harikalar Yaratıyor

Sanatçı Sonsuz Görünen Koi Balık Masası Yapıyor

Film Önerisi Arayanlar İçin Farklı Konularıyla Film Önerileri

The Batman yapımcıları son fragmanı yayınladı

Motivasyon Konulu Filmler En İyi 15 Motivasyon Filmi

Sinema Dünyasının En İyi Soygun Filmleri

Son Zamanların En Çok İzlenen Savaş Filmleri

Konusu Lisede Geçen En İyi Filmler

Inception (Başlangıç) Filmine Benzeyen Filmler

Kolajenin Faydalarını Bilmeyen Kalmayacak!

PCR testinde yeni buluş Türk bilim insanlarından yeni buluş PCR Testi artık burundan yapılmayacak

Devlet korumasında yetişen çocuklara otizm taraması

AKCİĞER SAĞLIĞI DOKTORLARI PANDEMİ SÜRECİNİN HENÜZ BİTMEDİĞİNE DİKKAT ÇEKİYOR

Roche, Meme Kanseriyle Mücadelede  Hasta Yolculuğuna olan Desteğini Sürdürüyor

Artık e-Devlet üzerinden yapılabilecek

Vaka sayısı 30 BinYAZARLAR


Atilla GÜNEY


BURSA YENİ SU MARKASINA KAVUŞTU

.


Bursa’nın tarihi kültürel dokusuna ve doğal değerlerine önem veren Bursa Büyükşehir Belediyesi, Uludağ’ın zirvesinden gelen doğal kaynak suyunu 2018 yılında Muradiye markasını tüketiciyle buluşturdu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Jeotermal A.Ş bünyesinde hız kesmeden MuradiyeSu ile sofralara misafir olduğu markasına bir marka daha ekledi. BursaSu, markasını tüketiciyle buluşturan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ, BursaSu markasıyla Pazar alanında emin adımlar atmaya başladığını ve bu vesileyle aylık 1 milyon koli üretim barajının aşıldığını ifade etti. Pandemi sürecinde tüm kurumların etkilendiği bu süre zarfında BursaSu markasıyla ekonomik atılımda Büyükşehir Belediyesi etkin rol aldı.

Günden güne gelişen ve değişen Bursa’da yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Gördüğümüz kadarıyla hergün yeni bir temel atma töreni, açılış yâda bir projenin duyurulmasına ve gerçekleştirilmesine şahit oluyoruz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Jeotermal A.Ş nin çalışmalarına ve gayretlerini takdir ediyoruz. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ ve bürokratları anlaşılan o ki hem seçimlere hemde Bursa’ya yapılan hizmetlerde gayret ve azim gösteriyor. Yakın zamanda Binted’e bağlı çalışanlara yönelik yapılan toplu iş sözleşmesinde de gördüğümüz gayreti dile getirmemek olmaz.

Başkan AKTAŞ’ın üstün gayretleri, Binted Genel Müdürü Nurcan KIRÇOVA ve ekibinin çalışanın yanında olan azimli çalışmaları ile Türkiye’de ses getiren işçi dostu Bursa Büyükşehir Belediyesinin adını tüm ülkede duyurmayı başardılar.

Öyle ki Başkan AKTAŞ ve bürokratlarının Bursa yerelinde ekonomiden sosyal yaşama, kültürden doğaya her kulvarda tüm vatandaşların kalbine ve gönüllere girmeyi başarıyla sürdürüyorlar. Bursa Büyükşehir Belediyesinin önem arz eden vefa niyeti taşıyan bir projesininde bugün temelleri atıldı.

Merinos Parkı’nda gerçekleştirilen temel atma törenine, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın, AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Vali Vekili Mustafa Özsoy, AK Parti İl Başkanvekili Mustafa Yavuz, Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan, Merinos Emekliler Derneği Başkanı Kadir Burhan ve birçok dernek başkanı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Merinos Lokali, Merinos fabrikası yıllarca istihdamın ve ülke ekonomisinin büyük bir ihtiyacını karşılamış ve binlerce çalışanı ile Bursa’da faaliyet gösteren Merinos fabrikası, birçok kültür ve kongreye sahiplik ederek bir merkez konumda olarak son yıllarda vatandaşa hizmet vermeye devam ediyor. Başkan AKTAŞ ve bürokratlarının üstün gayretleri ve vefakâr bakış açılarının sonucu olarak Merinos Lokali hayata geçiyor.

Temel atma töreni gerçekleşen Lokalde Merinos fabrikasında çalışan işçilerin sosyalleşebileceği bir ortam olmasını ifade edecek projenin hayata geçirilimesi bizleri de oldukça memnun etti. Başkan AKTAŞ’a duyarlılığından ötürü bursa halkı adına müteşekkir olduk.